Eilen jo luulin, että alkaisin unohtamaan tämän ihastumisen. Tänään joku mainitsi nimesi ja ikävä iski taas. Yritän olla ajattelmatta, mutta tietyissä tilanteissa se on vaan mahdotonta. Toivon niin paljon, että ottaisit yhteyttä.
Ei tule mitään
llllll
10594
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
itse ota yhteyttä?
No ei ole yhteystietoja mulla!
"ei kai sulla ole sirkussyndroomaa? toivottavasti ei oo.
http://www.youtube.com/watch?v=bncsCJkeqgs&feature=related
"
Kai sulla nyt joku kontakti häneen on? Samalta itsestäni tuntuu...ei tarvitse kun kuulla puhuttavan jotain Hänen suuntaansa edes ja taas pyörii ajatuksissani Hän!
Ei ole enää mitään kontaktia... Tyhmä olin kun en toiminut ajoissa, mutta silloin aina vain menin jotenkin lukkoon. Hän kyllä tietäisi missä olen jos haluaisi, mutta ei varmaan sitten halua.
tietää hän,muttei häntä kiinnosta.
ei tiedä mitä on ottaa yhteyttä, tietää vain mitä on ottaa yhdyntää.
olut?
oletko m vai n?
Täytyy sanoo tähän väliin että onhan sulla joku kontakti oltava. tiedätkö missä hän työskentelee tai missä käy usein esimerkiksi kahvilla?
Olen n. Ja ei tosiaan ole enää mitään yhteyttä, en tiedä missä on töissä tai missä asuu tai missä tykkää käydä tai mitään... Sehän se kamalaa just onkin!