hissu hietalahti

mikä mainos tai joku vastaava oli muistaakseni radio rockilla se , missä hissu h. veti jotain settii, jossa lopussa huusi; JA KAIKKI ON TURHAA, KOSKA LOPUSSA KAIKKI KUOLEE! tai jtn..
mikä mainos, tjs se oli? ja mistä löytää? guuggelilla ei löydy...
tnx
1677
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Podcastissa varmaan on, näitähän tuli viime vuonna.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


shite_ass kirjoitti:

mikä mainos tai joku vastaava oli muistaakseni radio rockilla se , missä hissu h. veti jotain settii, jossa lopussa huusi; JA KAIKKI ON TURHAA, KOSKA LOPUSSA KAIKKI KUOLEE! tai jtn..
mikä mainos, tjs se oli? ja mistä löytää? guuggelilla ei löydy...
tnx

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu