Ihana Rokote
eikiitos
3174
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Mitkä ovat motiivit tuohon johtavan rokotteen luomiseen ?
Panee miettimään, että onko sittenkin näissä väitteissä totuuden siemen, kun sanotaan, että saastutetaan ihmimisiä rokotteella.
Ajatellaan, jos ne jotka ryöstivät sen 120 miljardin dollarin kultasäilön WTC rakennusten kellarissa olleesta holvista. Suunnittelevat kaaoksen kautta kolmatta mailman sotaa. Jos ensin rokotetaan hoitajat ja raskaanaolevat, niin siinähän on tulevasukupolvi ja ne hoitajat joiden pitäisi hoitaa ihmisiä silloin kun alkaa todella tapahtumaan.
Olet oikeilla jäljillä.
Tällä rokotteella on montakin eri tehtävää.
Yksi on se, että rokote tyhmentää ajan myötä sen ottaneet ihmiset.
Tämä siksi, että muuten pieni eliitti ei voi hallita valheillaan.
Rokote myös sairastuttaa sen ottaneet ihmiset ajan myötä, ihmisiä alkaa sairastumaa ja kuolemaan muutaman vuoden kuluttua eri tauteihin, suuri tyhmä enemmistö ei osaa sitten yhdistää tätä rokotetta ja noita sairauksia toisiinsa ja jos sitten rupeat puhumaan siitä, niin käy niinkuin nyt, valtamedia vaikenee täysin, sekä sinua haukutaan salaliittohörhöksi, mielisairaaksi.
Samat tahot, jotka loivat tämän lab-viruksen, niin he tarjoavat ratkaisuna sitten tätä rokotetta, joka on suoraan sanottuna ase ihmisen terveyden tuhoamiseen, ettei ihminen toimi täydellä kapasiteetillaan.
Sairaita zombeja on helppo hallita, kun he eivät enää osaa juuri ajatella itse mitään.
Samat tahot myös toteuttivat näitä terrori-iskuja ja sitten julistivat "terrorismin vastaisen sodan", sekä samat tahot jotka nyt haluavat sinut niin kuumeisesti "pelastaa" tällä rokotteella, niin he tappavat sumeilematta siviilejä, naisia ja lapsia mm. Irakissa ja Afganistanisssa.
Tulevaisuus tulee olemaan todella helvetillinen jos ihmiset eivät nyt ala ottamaan asioista selvää, tärkein on , että näkee mistä tässä rokotepandemiassa on kysymys.
Miksi nämä Bildenbergin kokoukset ovat niin salaisia, ettei siellä saa edes muistiinpanoja tehdä.
Meille Ei Kerrota Totuutta.
Siellä nämä hemmot jakoivat oderit nöyrille hallituksille.
Miten on ylipäätään mahdollista, että lapissa oli yhtäkkiä tuhannen tautitapausta kun rokotteet saapuivat.
Todellisuudessa kuulemma n. 50 tapausta.
Valtamedia toitottaa kokoajan samaa tarinaa, koska ne on jo aikapäiviä sitten sovitut uutiset, eikä se voi muuttaa ilman hemmojen lupaa suhtautumista asiaan.
Ajatelkaa nehän yrittivät tossa kesän aikana EU:ssa kieltää internetin.
Kuinka paljon enmpi ihmiset uskoisivat valtamediaa, jon nettiä ei olisi tässämuodossa kuten se on.