Huhhuh! Ei tuosta pojasta ole mihinkään. Heti kun ruvetaan miesten vauhtia vetämään, niin johan jää Mikko-kloppi jalkoihin. Tuurilla päässyt tuohon pistetilanteeseen. Pitäisi poika lähettää takaisin SM-sarjaan kokemusta hakemaan. Ei ole Suomella menesytvää tulevaisuutta rallissa. Sääli sinänsä.
Vässykkä-Hirvonen
Huoh!
20333
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
että Ranskan hinttipeikko vetää mettään ja LUJAA saatana.
suomalainen tollukka pysty vastaamaan vauhdissa, toinen pelle, Latvala, ennen skabaa puhuttiin Latavalan salaisesta aseesta: "keltaisest lasit" Hahahahaah!!!!! Kas kun ei punaraitaiset kalsarit ja vihreät sukat. Hahaahah!!! Fordin pelle kaksikko.
Ennen oli miehet rautaa ja Mikot Mikontekoainesta!
eli sun mielestä MM sarjaa pitäis kiertää vain Loeb!! Yksi kuski mm sarjas olis aika paska sarja. Ei kuule Loebin vauhtiin pysty kukaan ei Hirvonen eikä KUKAAN MUUKAAN. oli se suomalainen tai minkämaalainen hyvänsä. & vuotta kaikki on yrittänyt voittaa lööpin mutta turhaa. Älä sinä paskiainen hauku Hirvosta sillä olet itse pelle.
Siitä lähtien kun Loeb tuli MM-Sarjaan on hän hallinnut ralliteitä.. tai ekana vuotenaan 2003 jäi tokaks mutta kuka nyt heti voittaiskaan mestaruuden. Silloin jopa muka maailman paras kuski Sainz hävisi Loebille ja joutui samassa tiimissä nöyrtymään kakkos kuskiksi. Loeb on ylivoimainen eikä häntä voita Suomalainen eikä mikään muunkaan maalainen. Turhaa haukutte Hirvosta sillä hän on ainoa joka hetkittäin pystyy Loebin vauhtiin sillä siihen ei pysty kukaan muu.
Selityksiä löytyy yhtä paljon kuin selittäjiäkin. Vässykkä-Mikko voisi harkita lopettamista. Sen verran hävettää katsoa ja tietää, että Mikko nolaa siellä Suomen rallikansa-mainetta.
Oot kyl melkonen tampio kun tommosia kirjotat!! Sun mielestä Loep vaan ajais kisaa muut lopettaa kun ei pysy vauhdis.. Jos Hirvonen on huono niin ne muut on sitte ihan paskoja. Vain yksi kuski mukana olispa jännää!!!
Miten Hirvonen voi pilata Suomen rallimaineen kun kaikkihan suomalaiset jotka ovat Loebia vastaan ajaneet ovat hävinneet sen taistelun. Ei Loebia voita Suomalaiset, Ruotsalaiset,Norjalaiset,Espanjalaiset,Saksalaiset eivätkä minkään muunkaan maalaiset..
tämän vuotisen sarjan alkua, että niin kauan, kun Löeb ja Citroen ovat yhdessä ja motivaatio rallin MM-sarjaan on 100%.....tulos on MAAILMANMESTARUUS.....Taitaa Sitikka saanut jo tarpeeksi mainosta tosta sarjasta ja vetäytyy luultavasti hyvinkin pian. No sitten on muillakin taas teoreettinen mahdollisuus voittaa se haluttu mestaruus, joskin vakavasti otettavia talleja on vain yksi eli Ford.....jos sitäkään.
Joo kyl siinä patongin kyydis joutuu nöyrtymään kaiken maalaiset kuskit eikä pelkästään suomalaiset, o se vaan niin kova kundi.
nyt pojulla alkaa jo konepelti keulia, ainahan se jokin syy pitää löytää omalle hitaudelle.
On vetoakselia, on konepeltiä, mitä seuraavaks?
Hahaaha!!!! Eipä taida Latvalan keltaiset lasit paljoa auttaa, menisi sekin ajamaan jokkista.
Kaksi suomalaista turistia, hahahaah!!!
Haahha. Maitonaama-Hirvonen leikkii Timo Mäkistä ja ajelee konepelti pystyssä.
Suomalaiset voisivat lainata Alatalon siniseksi sävytetyt homolasit ensi kaudeksi. Tiedä vaikka vauhti paranisi.
kun kitsoilet noin
laaja sanavarasto. Tampio.
onneksi, Sardiniassa olisi annettu Hirvosen voittaa (kuten tekee sitikka) niin olisi nyt maailmanmestari. Kyllä vielä Ford ilmoittaa syyn autojen hitauteen!
Oot pelle tampio. painu kotiis saatanan mongooli.
taas kiukkuaa äidin Lasse-Petteri.
Tule Lasse-Petteri kotiin niin lämmitän sinulle Tuttelin. Ja vaihdetaan se kakkavaippa puhtaaksi, laitetaan samalla pyllyyn voidetta, siihen vaippaihottumaan. Kiukuttaahan se olla kakat housussa.
t. äippä-
Pikkupojat kinastelee.
Ja pikkuvanhat Juha-Matit leikkii aikuista.