bounce, kokemuksià?

oltais kaverin kaa menossa 13.11 bounceen. Katoin netissä niitä kuvia, ja näytti aika lailla siltä, että bilettäjät koostuu pelkästään ulkomaalaisista n. 16-vuotiaista pojista ja pikkulissuista.. Pitääkö paikkansa?? Mitä kokemuksii teillä on sieltä? onko sen 9euron arvonen?
1464
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jos tarkkoja ollaan, se ei EI koostu 16-vuotiaista pojista,
vaikka niin näyttää, vaan jätkistä, jotka sanoo olevansa 17,
mutta oikeesti onki 21-22.

Pikkulissuja ja niitä isompiakin toki siellä on tupa täys.
Mut jos tykkää tanssia ahtaassa tilassa hyvän musan tahtiin,
eikä välitä, kun jotain randomjätkiä tunkee tanssimaan
ja haluis ehkä pussaillaki, niin tokihan se sitten on sen arvosta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

oltais kaverin kaa menossa 13.11 bounceen. Katoin netissä niitä kuvia, ja näytti aika lailla siltä, että bilettäjät koostuu pelkästään ulkomaalaisista n. 16-vuotiaista pojista ja pikkulissuista.. Pitääkö paikkansa?? Mitä kokemuksii teillä on sieltä? onko sen 9euron arvonen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu