PIIROO, TÄMÄ ON SINULLE

uiui

Hei. olen 15 vuotis tyllerö, joka on pitänyt juhlia jo monen vuoden ajan. ansimmäisenä vuonna minua ärsytti hirveästi, kun kaikkien vihjeet olivat laadultaan "nakkisormia" ja "boolikäsiä". löysin sattumalta sinun sivusi, ja sinun ansiostasi olen ollut monen vuoden ajan laadukkaiden juhlien pitäjä. nyt olen jopa innostunut pitämään omaa sivua halloweenista. toivoisin sinun käyvän siellä, koska oikeastaan sinun ansiostasi ne ovat edes olemassa. kiitos siis :)

www.scary-parties.webs.com

1

649

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • piiroo

      Hei!

      Kiitos oikein paljon kehuista! Vaikka en juhlia ole moneen vuoteen pitänyt, niin halloween juhlat ovat yhä lempparijuttuni! Joten tulee käytyä eri sivustoilla. Kävin jo aikaisemmin katsomassa sivuja. Kivoja vinkkejä eikä tosiaankaan sitä perus "tee nakeista sormet" vinkkejä!

      Olen päivittämässä sivuilleni kissavessakakku-ohjetta kuvan kera, toivon mukaan jo tänään.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      23
      3083
    2. Tykkäsin rakas

      Tuottaa sulle nautintoa❤️🔥olet paras ja nautin itsekkin suunnattomasti
      Suhteet
      42
      2719
    3. Mies mä oon ihan helppo

      Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...
      Ikävä
      38
      1523
    4. Hyvää iltaa!

      Mikä on päivän viisaus?
      Ikävä
      84
      1350
    5. Olet onnellinen sinkku

      Näin se on nähtävä.
      Ikävä
      63
      1261
    6. Mies olen aika erakko nykyään

      Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä
      Tunteet
      41
      1026
    7. Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?

      Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.
      Maailman menoa
      126
      922
    8. Haittaako jos

      kaivattusi käy tosi usein pissalla ja/tai kakalla?
      Ikävä
      33
      839
    9. Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas

      Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi
      Yle
      29
      673
    10. Skenaario

      Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan
      Sinkut
      60
      631
    Aihe