PIIROO, TÄMÄ ON SINULLE

uiui

Hei. olen 15 vuotis tyllerö, joka on pitänyt juhlia jo monen vuoden ajan. ansimmäisenä vuonna minua ärsytti hirveästi, kun kaikkien vihjeet olivat laadultaan "nakkisormia" ja "boolikäsiä". löysin sattumalta sinun sivusi, ja sinun ansiostasi olen ollut monen vuoden ajan laadukkaiden juhlien pitäjä. nyt olen jopa innostunut pitämään omaa sivua halloweenista. toivoisin sinun käyvän siellä, koska oikeastaan sinun ansiostasi ne ovat edes olemassa. kiitos siis :)

www.scary-parties.webs.com

1

666

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • piiroo

      Hei!

      Kiitos oikein paljon kehuista! Vaikka en juhlia ole moneen vuoteen pitänyt, niin halloween juhlat ovat yhä lempparijuttuni! Joten tulee käytyä eri sivustoilla. Kävin jo aikaisemmin katsomassa sivuja. Kivoja vinkkejä eikä tosiaankaan sitä perus "tee nakeista sormet" vinkkejä!

      Olen päivittämässä sivuilleni kissavessakakku-ohjetta kuvan kera, toivon mukaan jo tänään.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      116
      4895
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      115
      3978
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      215
      3896
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      120
      2275
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      1996
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      80
      1396
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      137
      1374
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      172
      1369
    9. En ymmärrä ateisteja!

      Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???
      Ateismi
      585
      1269
    10. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      53
      1155
    Aihe