Etkö onnistu provosoimaan Wasuri-Eskoa käräjäasioissa

mikä nyt on, kun esko on noin hiljaa.
Pittää taas karhaasta, niin kyllä tullee §§§§§§-poikineen.
3102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

oli kova viikonloppu kun halli meinas hajota. Menni selittämiseen paljon enerkiaa mutta
kyllähän sitä paksussa miehesä riittää.

Äänestä
  • Mikä ettei Vasuri provosoiju?
    On kait veren sokerit alhaalla, vai?

    Äänestä

  • houssuun?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Yllytyskäräjät kirjoitti:

mikä nyt on, kun esko on noin hiljaa.
Pittää taas karhaasta, niin kyllä tullee §§§§§§-poikineen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu