tän jätkän taival viinaa pää täyteen ja jäälle toivattavsti on heikot jäät.
Jouluna päättyy
paskajätkä
5236
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Syö mieluummin pipareita ja torttuja ja käy kuuntelemassa kauneimmat joululaulut:)! Hyviä jatkoja sinulle, ei pidä luovuttaa kun elämä kuitenkin on arvokasta tuntu miten skeidalta tahansa!
Mistä moinen kurja olo? Ei asiat noin huonosti voi olla. Koitahan nyt piristyä jätkä hyvä! Tee jotain mistä tulet hyvälle tuulelle. Olisiko se jokin musiikki? Harrastus? Vaikka leffa?
Pura vähän paineita. Itse ainakin hyökkäisin vaikka jonkun vihamieheni/naiseni kimppuun vasaralla, puukolla tms aseistautuneena kuin itseäni rupeaisin tappamaan.
Ja siirry sinäkin luonnontuotteisiin:
azarius.com laillinen vaihtoehto päihdekauppa
everyonedoesit.com laillinen vaihtoehto päihdekauppa
Ovat huomattavasti alkoholia terveellisempiä vaihtoehtoja. Mieti vasta näitä kokeiltuasi heikkoja jäitä.
Vedä vaikka koulukiusaajia turpaan tms. mutta elä itseäsi tuhoa. Muuta vaikka ulkomaille johonkin.