tänään poliisitsarjassa:Pikkutyttöjen kiusaamista ja teinien juominkien maahan kaatamista.Naurettavaa pelleilyä."kovia"kavereita nämä poliisit kun uskaltaa käskyttää teinejä,mutta sitten kun on joku kova gangsta vastassa niin ollaan niin nöyrää,että melkein aletaan itkemään!vittu mitä pellepoliiseja!
Mutta toisaalta hyvä näin,niin kovanluokan rikolliset saa tehdä rikoksia rauhassa koska poliisi ei uskalla/halua puuttua niihin,vaan pelkästään teinienkiusaamiseen:-)
toisaalta käy sääliksi näitä teinejä,räkisivät ja tekis kaikkea mahdollista näiden kusipääpoliisien "työn"vaikeuttamiseksi,niin minä ja onneksi monet muut aikuisestkin teemme!ja tämä on oikeutta,koska näistä yhteiskunnan paskakasoista,poliiseista pitäisi tehdä ruokaa afrikkaan!
Mutta toisaalta hyvä näin,niin kovanluokan rikolliset saa tehdä rikoksia rauhassa koska poliisi ei uskalla/halua puuttua niihin,vaan pelkästään teinienkiusaamiseen:-)
toisaalta käy sääliksi näitä teinejä,räkisivät ja tekis kaikkea mahdollista näiden kusipääpoliisien "työn"vaikeuttamiseksi,niin minä ja onneksi monet muut aikuisestkin teemme!ja tämä on oikeutta,koska näistä yhteiskunnan paskakasoista,poliiseista pitäisi tehdä ruokaa afrikkaan!
Vastaukset 41
Vanhimmat
Onko paha olla? Pitääkö taas aamulla lähteä kouluun, vaikkei yhtään hotsita? Onko PV:stä bensa loppu? Veikö poliisi kilvet, vai kaatoiko kaljat kenttään?
Koita nukkua vähän..
Siis sun mielestä on turhaa kun alaikäiset pissikset kuten sinä saadaan ymmärtämään että laki koskee myös idiootteja? Ethän sä pentu tietenkään sitä ymmärrä, mutta teitä pitää kasvattaa kuten koiria koska älykkyytenne on samaa tasoa kunnes kasvatte vielä noin 10 vuotta. Ja Suomessa tuskin on mitään mainitsemiasi gangstoja joita on syytä pelätä edes teillä teinipissiksillä ja ainakaan poliisilla ei liene siihen tarvetta. Kyllä noilla gangstoilla on yleensä kuset housussa kun poliisi hakee ne kotoaan. Se on faktaa, eikä teinipetterin mielikuvitusta. Ai sun mielestä aikuiset räkivät ja ovat muutenkin idiootteja?? BUAUHAHAHAHAHAHA!!! No kunhan oikeasti saavut joskus aikuiseen ikään mikäli et kuole tyhmyyteesi ennen sitä, niin tajuat mitä aikuiset tekevät:)
odottaa,kun olet ollut kokoikäsi orjuudessa.buhahahahbuhahahahha...kyllä niitä gangstoja löytyy suomesta niin paljon,että sinun laskutaitosi ei siihen edes riitä saatika älykkyys.
kertoo teinipoliisinpalvojan blondiudesta taas paljon tämä yllä oleva räpellyskirjoitus:-)
kumarra sä vaan niitä gangstojas ihan rauhassa, vitun veronmaksajien elättejä!
Vai että on niitä "gangstoja"!!!!??? Tarkotatko lie niitä pikkupoikia joilla housut roikkuu polvissa ja näyttävät siltä että jos ei toppatakki pitäis niitä pystyssä niin valuisivat katuojaan kuin muukin räkä!!! Ethän sä teini sitä voi ymmärtää, mutta Suomessa on todella turvallista kun maailman parhaat poliisivoimat pitävät huolta meidän, jopa sinun, turvallisuudestas. Ei poliisia katsos paljon heilauta ne sun kovat "gangstat" jotka alkaa itkeä pillittään kun äiti tulee hakemaan poliisilaitokselta:) Isot pojat on taas kusettaneet sua...hihihihihihihihi.
Lukaiseppas tämä varsinkin kohdasta pelkotilat, niin ymmärrät miksi epäilet poliisin olevan sinusta kiinnostunut ja miksi näet niitä gangstoja...
http://personal.inet.fi/koti/seppo.kaikkonen/OppiSoppi/paranoidinen.html
ihan tarpeeksi.siitä sen enempää täällä mainitsematta.sinähän voisit saada vaikka jotain kiksejä asiasta..no joo,mutta sen verran tietoa annettakoon,että mulla on skitsofrenia.mutta ei paranoidista persoonallisuutta.Mielentilatutkimuksissa on käyty!ikävä kyllä.Skitsofreniani on onneksi aika lievä.
asiaan:en tiedä mikä on sun käsitys gangstoista,varmaan jotkut sunlaiset loiset,jotka pöllii jotain mopoja ja polkupyöriä.Mutta minun käsitykseni gangstoista on se,että he yleensä kuuluvat järjestäytyneeseen rikollisuuteen jollakin tavalla.Miksi minä sinulle onnettomalle poliisilta suihinottavalta pellelle mitään sen tarkempaa kertoisin.sinä tuskin et ole poliiseja nähnyt kuin unissasi,missä se porukalla painaa sua pyllyyn ja spermaa sun naamas.hahahhahahaha,buhahabuhahbuhahahahhah:-)
selvästi tiedä yhtään, mistä kirjoitat - jotain ympäripyöreää liirumlaarumia joistain luusereista (sun sanakirjan mukaan gangstoista) jauhat, se on moro...
Se sun skitsofrenias näkyy voimistuvan:) Eikös sulla itselläs häiritse nuo sun fantasiasi ja harhakuvitelmasi yhtään??? Pitäsiköhän sun kävästä siellä tutkimuksissa uudestaan? Ja sitäpaitsi...Suomessa ei ole kansainvälistä rikollisuutta muuta kun pari pyöräporukkaa ja omat pellemme ovat varsin harmittomia kriminaaleja luusereita...Kiitos ammattitaitoisen poliisin...
mainitsemaasi ohjelmaan valita ihan lähetysaikaan sopivia otoksia - vai luuletko, että 12 tunnin työvuoro mahtuu n. 20 minuutin lähetykseen???
tehtäviä yrittää juuri näyttää.ja ne on juuri niitä teinien kiusaamis juttuja.
kaiken, mitä kirjoitat???
Kyllä jokainen rosvojen kanssa tekemisissä ollut tietää, että oireilevia tukea kaipaavia ressukoita löytyy joka lähtöön. Yhteiskunta yrittää tehdä parhaansa, jotta typerimmätkään eivät kuolisi omaan typeryyteensä.
sitä kun "silitellään päätä".pähdeklinikan työntekijät,lääkärini,psykologi,ja henk.koht psykiatri jne.kaikki ovat minun pompoteltavia.rakastan sitä,vielä kun tiedän,että kaikki on minulle ilmaista ja sinä työreppana maksat ne minulle veroissa.buhahahhabuhahah:-)
Vuokraa en joudu maksamaan ollenkaan(kela maksaa sen),ja asun kuitenkin 3h k ja sauna,kerrostalossa ,tosin vähän "huonompaa" seutua mutta se ei minua haittaa,samanhenkistä porukkaa täällä vain on:Dtosin nurjiakin puolia on.niistä sen enempää kertomatta.
Mutta kaikenkaikkiaan ainakin itse olen tyytyväinen.Käyttörahaa saan 800e/kk.huomioiden,että asuminen ei maksa minulle mitään,koska olen edunvalvonnan piirissä.sinne ei moni edes pääse.Täytyy olla todellinen reppana ja hörhö,niin kuin minä:-)tai ainakin pitää osata esittää...;-)
Sain muuten kesäksi skootterin,että pääsen kulkemaan:-)ekaksi edunvalvojani ehdotti minulle polkupyörää mutta sanoin,että en osaa ajaa sitä,niin sain skoden..hahahah...:-)mutta siinäkin oli nurjapuoli,Bussikortti ei ole maksuton koska nyt minulla on skootteri.eikä muuten mikään halpa,maksoin jotain about 1300e.senkin maksatte te,oi arvoisat työnraatajat:-)
Saan milloin mitäkin,viimeisenä vaatimuksena vaatisin uusia fileerausveitsiä(arvo 100e)koska sanoin kiinnostuneeni kokkaamisesta..En tiedä vielä mitä talveksi vaatisin,auto vois olla ihan jees,koska en voi talvella ajaa skootterilla?en vielä ole miettinyt asiaa enempää,mutta kohta ajattelin sitä ehkä ehdottaa.eiks se olis ihan hjyva idea?
ai niin,kaiken tämän herrana olemisen lisäksi,minulla on aika reilu perintö vanhemmiltan jotka delasivat kun olin 6vuotias.
Mahtaa köyhiä vituttaa?
Paskat suomessa mitään gangstoja ole. Lökäpöksyiset teinit jotka pöllivät kaupasta kaljaa ovat vain yhteiskunnan kuraa jotka jäävät kiinni ennemmin tai myöhmmin.
5 miljoonasta asukkaasta ehkä n. 200-300 hengen ydinporukka jotka tehtailevat suurimmat petokset, talousrikoukset, suuret ryöstöt, kiristykset, autovarasringit jne. ja heistäkin suurin osa on venäjän ja viron, joskus ruotsin kansalaisia.
Oikeita suomessa syntyneitä ammattirikollisuudella itsensä elättäviä on bandiittojen ja muiden pärinäpoikien lisäksi ehkä 50 tai vähemmän, ja keski-ikä vähän enemmän kuin näillä olutvaras-räppipelleillä
Tyhmä on kansa niin ei rikoksiakaan osaa tehdä viisaasti, kun muun maan sergeit ja iivanat ovat markkinoita pyörittäneet vuosikaudet. Suomea ei voi edes viitteelisesti verrata muihin euroopan maihin, niin paljon ollaan kaikesta jäljessä.
luulisi,kun ei asioista mitään tiedä.väitätkö tosissasi,että esim muutamat tuntemani Natural Born Killers(nbk)jäsenet ovat niitä sinun"paskahousu kaljavarkaita:-)huomaa hyvin,että et todellakaan tunne itse muita kuin juuri jotain autovaras narkkeja korkeintaan.et tiedä ns"ala-maailmasta" mitään koska et tunne yhtäkään palkkamurhaajaa tai kovanluokan huumekauppiasta.vaan pelkästään niitä teinejä.
Voin kertoa,että kyllä suomessa on aika kova huumemaailma.ja isot rahat siellä liikkuu,ja kaltaistesi vasikoiden hengellä ei ole mitään merkitystä.Nämä vasikat vain aina"katoavat" ihmeellisesti jonnekin:-)
NBK on hajonnut jo aikaa sitten. Kerhon perustaja on hyvä esimerkki siitä mitä tapahtuu kun kuvittelee itsestään ja touhistaan vähän liikoja. Pietari peilaa, kuten sanonta kuuluu.
aivan säälittävimmistä säälittävimpiä ihmisraukkoja kaikki tyynni.
Ja seuraavaksi voit kysyä olenko tavannut näitä. Joten vastaan olen tavannut heidät kaikki, jopa tätä Porvoossa menehtynyttä/ammuttua tyyppiä myöden.
Onnea vain jatkossa heille kaikille, ja menestystä valitsemallaan tiellä.
heistä,sillä siinä tapauksessa tietäisit,että kyllä killersit on todellakin vielä olemassa.hahahah...vittu mikä pelle sä olet.Se on totta,että late istuu vankilassa(senkin olet lukenut varmaan alibista)mutta kyllä siellä on uusi presessa ja jengi kukoistaa todellakin!
eli pyöri vain jatkossakin niiden kaltaistesi vammaislapsien kanssa,ei kannata kato puhu sellasta mikä ei pidä paikkaansa,ihan vaan vinkkinä sullekin äidin oma rillisimo:-)
tunnet tämän "porvoossa ammutun tyypin"mutta et tiedä edes nimeä..hahhahaha..voin sanoa,että sinä et täällä haukkuisi killersejä jos tuntisit heistä edes yhden,saatika kaikki:-)
käy teini katsos koulu loppuun ekana,ja ota välillä rehtoriltas poskeen,että saat hyvän arvosanan,tule sitten minulla väittämään,että tunnet kaikki suomen ala-maailman gangstat!
sun kannattaa muuten hakea kyttikselle sihteeriksi,saisit "pamppua"suuhun ja pyllyysi ihan ilmatteeks jokapäivä.buhahahbuhahahahbuhahahahha:D
Miten teillä menee siellä kortistossa ? Paljonko se työttömänä olo lihottaa tiliä kuukaudessa ? Hihihihihiiiiiii
Onko tullut kutsuja työllisyyskursseille ?
Hihiihiiihiiii
Koskas teillä muten on kutsunnat ?
Hihhiiihhiiiii
Ainiin, tehän olette vapautettuja siitä(kin).
Hihihiihiii
Jokainen asioita tunteva tietää, että NBK on suomen rosvojen joukossa säälittävintä porukkaa, joiden elämä kuluu työttömyyskortiston ja vankilan väliä sahaten. Voihan sitä silläkin tavalla itselleen luoda uraa yhteiskunnassa. Onnea vaan uralle!
Jokos avustukset tuli sossusta?
HOH
Oliko vaikea täyttää korvaus anomukset?
HIH
Jäikö peruskoulu kesken?
No onneksi NBK ura pelastaa vaikka kyvyt eivät riittäneet peruskoulun päättötodistukseen.
...pellejä koko porukka, yhteiskunnan (meidän) elättejä - niitäkö sä kumarrat, vitun wannabe-gangsta????
noin kovasti vaahdota, vaikka vituttaakin...
sieltä kirjaston koneelta.helppoa se on sieltä uhota.Kerron sinulle pari faktaa:itse en kuulu mihinkään rikollisjärjestöön,enkä haluaisikaan kuulua.Mutta tunnen lähes joka jengistä jonkun,killerseistä muutaman,bandiitteja oppisin tuntemaan linnassa kuten myös muutaman kuulan(cannonball)ja eivät olleet muuten mitään sunkaltaisia mummon potkijoita,vaan kovaluokan ns"tekijöitä"ja helkkarin mukavia ja fiksuja kavereita kaikinpuolin,ainakin kun oli väleissä niiden kanssa..
sun ei katsos oikeesti kannattaisi halventaa näitä jengejä..mutta omapahan on ongelmasi...
Ulkomaalaisia kovanluokan rikollisia tiedän myös toki,tosin ne muutamat ketä tiedän ei asu suomessa..Ja ei ne kovimmat rikolliset kyllä yleensä kuulu mihinkään "pyöräjengiin"..ne ei aina ole edes kuullut sellasista.kyllä niillä on vielä 10 kertaa kovempaa porukkaa takana.sanon vaan,että suomen poliisi ei uskalla edes puuttua niiden asioihin!Tosin NBK ei kyllä ole pyöräjengi,vaan on erikoistunut ihan puhtaasti rikosten tekemiseen.
eli säälittäviä poliiseja suomessa,ja vielä säälittävämpiä on niiden palvojat;-)joten jatka vain sitä pampun imemistä,sen sinä(ehkä)jo osaat.hahahhahaha....:D
kriminaaleja??? Ei vittu, oot sä aika säälittävä- uskotko itekään satujas? Sä ja sun kaltaiset kriminaalien nuoleskelijat/niille kumartavat pellet voidaan vetää samasta pytystä niiden kanssa. Kyllä tässä ihan kotikoneelta kirjoitellaan - alas nyt onkia niiden luuserikavereittes kanssa osoitetta...saatatte päästä vaikka Alibin etusivulle (sehän teidän elämäntehtävä/-tavoite onkin?).
ja luulet,että kaikki rikolliset haluavat päästä alibiin,hahahahha...ai niin mut pitäishän se nyt ymmärtää,ettei meidän teini nyt voi muuta tietäkään.
Voin kuitenkin valoittaa sen verran,että kovanluokan ns.ammattirikolliset tekee kaikkensa,ETTÄ NE EI JOUDU alibiin.ja suurin osa ei sinne koskaan joudukaan,eikä jää muutenkaan kiinni.Mutta sinun ystäväpiirisihän kostuukin lähinnä mummojen ryöstelijöistä ja näppäreistä yms?mutta älä luule,ettei suomessa olisi kovia rikollisia.he eivät KOSKAAN ole todellakaan kaltaisiasi mummonpotkijoita:-)jos joku ansaitsee napin otsaan niin se varmasti saa sen,mutta kukaan kovanluokan rikollinen ei tee kaltaisillesi paskakasa rillisimo,äidin pikkupulla pojalle yhtään mitään.vaikka se voisi kyllä olla ihan tarpellista...
Mutta onneksi olkoon valitsemallasi tiellä.Noita juttuja sun kannattaa oikeesti huudella jokapaikassa,mene kontulan metroasemalle tai kallioon huutelemaan myös tota paskaasi?hehehehehhe....;-)katsotaan miten meidän pullamössön käy:D
Niin ja mun millekään teinille tarvii kato keksiä ja selitellä yhtään mitään:-)sovitaan vaikka sitten niin,että en tunne yhtään ketään,niin tulee unisilmään sulla,hhahahha....aika säälittävä tämä poliisinpalvojapelle kyllä on oikeesti...:D
Ps,kello on sitten jo kohta 17.joten ole kilttityttö ja mene nukkumaan.Älä unohda illan poskihoitoa kuitenkaan,ettet saa remmistä..hahahahha..buhahabuhahahhaahhaha:-)
ja selittää/selittelee, vaikka muuta väittää - mä kuittaan lyhyesti: kaltaisesi luuserin/kriminaalinpalvojan kanssa on näköjään turha "keskustella".... se on moro (saat jatkaa jonkun toisen kanssa väittelyä kovan luokan kriminaaleista l. satuolennoista).
nukkumaan ja heti teini!kello on jo yli 17.00.saatkohan ilta piiskan siitä hyvästä,kun et totellut herraasi...buhahahbuhahahahahhahahahhaha:D
Sä oot niin teini...niin teini!!!! Ei kukaan oikeesti voi pitää tuota vessanpytty ryönää minään muut kuin teinit jotka kuvittelee että kriminaalit on jotain!!! BUUAHAHAHAHAHAH...no kunhan sä vähän kasvat niin todennäköisesti tulet pettymään idoleihisi!!! Noita sun jumalias kun makoilee puistot puolillaan paskat ja kuset housuissa!!! Ja suotta sä yrität uskotella mitään muuta, koska jokainen aikuinen tietää mitä kriminaalipellet on. Mikä sankari on yhteiskunnan elätti? Ei ainakaan kenenkään aikuisen veronmaksajan!!!!! Sitäpaitsi Suomessa ei tosiaan ole yhtään tosissaan otettavaa rikollista vaikka niin luuletkin alibia lukiessasi:)
sen takia käskinkin sinun mennä nukkumaan.Itsehän sinä sitä alibia luet ja ketselet jotain poliisitsarjoja missä on vain tosiaasn niitä sinunmielestäsi kovia rikollisia"kuset ja paskat housuissa"hehehhehehe...
voi sua raukkaa,jos et tiedä,että kyllä kuule tästäkin maasta löytyy rikollisia joilla on Miljoonaomaisuudet,mistä sinä voit vain kuolavaluen kuvitella:-)
Mutta huomaa hyvin,että et ole EDES poliisi,koska hekin tietävät tämän asian,ja pelkää tiettyjä rikollisia/ja rikollisjärjestöjä.Ne keskittyy ihan suosiolla niihin mopopoikiin ja teinien kiusaamiseen:-)mutta sinä et ymmärrä edes sitä..säälittävää....
Mutta toisaalta jos/tai kun isäsi ja muut esikuvasi ovat kaltaisiasi puistossa nukkuvia paskasia ja kusisia juoppoja niin eihän sulta voi tuon järkevämpää tekstiä tahi tietoa odottaakaan.
vaahtoamisesi perustuu: että poliisi pelkää tiettyjä rikollisia/rikollisjärjestöjä, että poliisi sen tähden keskittyy nuorison kiusaamiseen ym .ym. Onko niin, että tämä "tieto" löytyy ainoastaan korviesi välistä, että kriminaalien (eli meidän veronmaksajien elättien) kunnioitus/pelko majaileekin SUN kotonas? Jos joku jollain kepulikonsteilla/vääryydellä on itselleen miljoonaomaisuuden hankkinut, se aiheuttaa ainakin meikäläisessä HALVEKSUNTAA - ei takuulla kateutta/ihailua niinkuin näköjään teikäläisessä.
olet elämälles katkera kun et ole mitään.Ja ompahan sinunkin olemassa olosta ainakin sitten jotain hyötyä kun makselet kerta veroja,että meikäläiset saavat ilmaiset palvelut valtiolta/kunnilta.
Minullekin kaikki on ilmaista,jopa asuminen.ja kuitenkin minulla on helvetin hieno asunto(4h k s).Kukkahattutädit katos paasaa kun esittää tarpeeksi reppanaa:-)vaikka todellisuudessa rahaa tulee joka reiästä niin paljon,että sun laskutaitos ei edes riitä siihen.
Niin ja silti saan mukavat korvaukset joka kuukausi,suunnilleen samanverran kuin keskiverto duunari(n 1000e:-),vaikka vain löhöilen ja harrastan kaikenlaista hauskaa päivisin,iltaisin käyn usein syömässä hienoissa ravintoloissa ja ottamassa vähänä Brenkkua..
Mieti:kaikki nämä osaksi sinun ja muiden dorkien maksamana:-)
hehehehhe...on se vaan niin kivaa tämä elämä:-)sinun tekstistäsi puolestaan huomaa kuinka katkeroitunut olet,kun olet ilmeisesti joku köyhis duunari(vartija,eli kärrypoika tms)maksat vuokrta ja muut itse,ja silti sinulle jää puolet vähemmän käteen kuin minulla..hahahahhaahahahhahaha...on se niin oikeen!!!buhahahhabuhahahhahabuhahahahahha:-)
- tai paremminkin yrityksesi provoilla... uskotkohan itsekään satujasi? Jos kuvitellaan, että märkä unesi olisi totta, olisit samanlainen rehellisten suomalaisten loinen, kuin kumartamasi kriminaalipellet - joku sentään (meikäläinen) tienaa REHELLISELLÄ työllä n. 3800 - 4500 € joka kuukausi (joten aika harhaan ammuit).
hahahahha....aivan varmasti.Olet tyhmä koulujakäymätön vartijanreppana joka työntelee kärryjä hikihatussa ja tienaa brottuna/kk korkeintaan 1000e.
kertoo sun alhaisesta älykkyydestä ja aivotoiminnasta muuten paljon kun jutut on aina näitä"peräreikä"juttuja...peräreiän jatkuva ajattelu johtuu sinulla varmasti siitä,että peräreikäsi on ollut pienestä saakka ahkerassa käytössä(muutenkin kuin paskomisessa)hahahahahha...ymmärtäähän sen täten kyllä.
Mutta voisit silti mennä kertomaan jatkuvasti saamistasi pyllypanoista joita olet saanut kokea aina,tuonne seksipalstalle,siellä on muuten peppupano osasto vielä ihan erikseen:-)
sitten on näitä hyväksikäytettyjen klinikoita.Sinne vain tädeille itkemään miten huonosti on kohdeltu ja kuinka pyllyyn sattuu vieläkin....hahhahaahhahahah.....:Daiaiaiaiaiiaaiaiaiaiai aiiiiii.........;-)
Täälläpä on pahaa ilmaa liikkeellä... Pitää vaan puuttua tohon paskanjauhamiseen... Vartijan palkka sahaa työmäärästä riippuen alkaen n. 1400€/kk/brutto (poikkeuksia on).. Itsellä noin 2300€, piiriä ajellessa, aika kuluu mukavan nopsasti ja toisin kuin monet muut vaksit, pidän työstäni! En kuitenkaa niin paljoa että sitä loppuun asti tekisin, hakuprosessi poliisikouluun on alkamassa :-) Ps. Tiedän että Suomen nuorisolla on PAHA OLLA, ja TÄÄLLÄ se kiteytyy. (*reps*)
Vaan kun tätä palstaa lukiessa näyttäs että sä olet se peppupuolen fantasioija... Ei nimittäin ole montaakaan kirjoitelmaa missä et mainitse kyseistä sanaa. Taisit juuri paljastaa mistä se johtuu?hihihihihihihihih Ja sitä paitsi...POLIISINPALVOJA-nimitys on suuri KUNNIA!!!! kiitos siitä.
aloit puolustuskannalle ja selittelemään,hahahha...juu aivan varmasti on 2300e/kk...:-)hehehehheheh....jokainen joka tätä shittii uskoo(ei kovin moni itsesi lisäksi:-)tutustukoon vartiointialan tes:iin..:-)
Vartija ei koskaan tienaa noin paljon.tiedät sen itsekin,mutta ole tyytyväinen,että peruskoulun väärinpäin käyneenä saat edes työnnellä niitä kärryjäsi ja ajella autolla,paikasta A paikkaan B ja katsoa,että ovet on VARMASTI lukossa...hehhehehehh....:-)
että sopeudut palvelijan asemaasi.
Jep,naisia tykkään vetää peppuun:-)
version kehiin??? Ajatukset sulla näyttää kuitenkin edelleen/aina pyörivän saman reiän ympärillä - sukupuolella ei niin väliä.
mistä sinä voit vain unelmoida.Ellet sitten katsele itseäsi peilistä ja koulukavereitasi pukuhuoneessa:-)
meiän ero on katos siinä,että minä ajattelen ja saan naisen persettä koska haluan.Sinä puolestasi ajattelet miehiä,niitäkään et saa,mutta ne ottaa sut välillä väkisin?hahahahahhhhhaahha.......:-)