Naikkonen nimeltäsi Tee.

Sama peli näyttää jatkuvan.Onko sun aivos noin mädät ettet tajua mitään. Vai onko sulla niitä ollenkaan? Älykkyysosamääräsi on tosi olematon> kun et tajua lopettaa tota pelleilyä.
6302
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

sille persettäs, että fiksu mies pääsee jatkamaan tasoistensa pariin.

Äänestä

niin on niin on:) ei tarvitse lukea....en lue nyt enää minäkään:) heippa:) missä oletkin...mukavaa päivän ja illan ja yön jatkoa:) olehan kiltti poika, jooko?

Äänestä

minnepäin menee viestisi?

Äänestä
  • luulet vähemmän..;)

    Äänestä

Pelleilystä nyt on kyse?

Äänestä
  • minäkin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


!!!!!!!!!!!!!!!!! kirjoitti:

Sama peli näyttää jatkuvan.Onko sun aivos noin mädät ettet tajua mitään. Vai onko sulla niitä ollenkaan? Älykkyysosamääräsi on tosi olematon> kun et tajua lopettaa tota pelleilyä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu