Kimi myy rommaushintaan

"Aluksi asuntoa myytiin 12 miljoonalla, mutta sittemmin hinta nousi 14,5 miljoonaan euroon."

Kimikin on ymmärtänyt pelin hengen!

RÄRÄHÄRHHÄÄRHHRÄHRÄ Rommaripeelot BUHUHAUHAHUUAHAUHAUAAA
2119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Asunnon hinta on ollut koko ajan sama 14.5 miljoonaa eli väitteesi on perätön.

Äänestä
  • Kimikin osti ajoissa....

    http://www.hs.fi/viihde/artikkeli/Julkkisten miljoona-asunnot eivät löydä ostajia/1135239875948

    1.10.2008

    Hiljaiseen myyntiin" laitetun Kaskisaaressa komeilevan 900 neliön merenranta-asunnon hinta on tällä hetkellä huimat 12 miljoonaa euroa. Ostaessaan talon vuoden 2006 kesällä Räikkönen maksoi siitä 9,5 miljoonaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


heheh kirjoitti:

"Aluksi asuntoa myytiin 12 miljoonalla, mutta sittemmin hinta nousi 14,5 miljoonaan euroon."

Kimikin on ymmärtänyt pelin hengen!

RÄRÄHÄRHHÄÄRHHRÄHRÄ Rommaripeelot BUHUHAUHAHUUAHAUHAUAAA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu