yhtäkkiä sama nettisivu (ei mainoksia tms, blogisivu. osoitteessa oli httpS ja alhaalla lukko eli oli suojaisa sivusto?) alkoi monistua satoja kertoja, eikä avautumista voinut pysäyttää. se loppui vasta, kun käyttäjätilistä kirjautui ulos. uudestaan ei ole tapahtunut.
onko joku hakkeri tai virus tämän takana vai mistä tällainen avautuminen johtuu, hetkellisestä häiriöstä selaimessa?
nettiselain avautui loputtomasti
apua!!
2
373
Vastaukset
- JavaScript
Varmaan sellainen javascripti joka teki sen. Ainakin sivulla www.ozozo.org oli sellainen javascript joka esti selainta menemästä kiinni.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 694377
- 664032
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa1173872SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p763215- 863152
- 632397
Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?
Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.621786SÄHKÖLASKU 1600 EUROA Ei tässä ole mitään järkeä
https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000011804443.html Kyllä täysin huijausta nämä sähkömarkkinat. Varsinkin pörssisähk2161260Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.1281243Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?411235