Tykääkö homot laihoista tai lihavista?
jos homo on laiha ja vasta puoli lihava?
jos homo on laiha ja vasta puoli lihava?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
vähän siitä mistä kukin tykkää. ite oon noin 173cm ja laiha, söpökin ehkä. ja en kyllä katso koskaan lihavia poikia, vaan laihoja ja söpöjä, sit myös tulee kateltua lihaksikkaita sellaisia jotka treenaa lihaksia ja ovat hyvännäköisiä ja niillä on myös yleensä hyvä peppu jota tekis mieli puristella, joo olen vähän pervo. poikkeuksia voi tietenkin olla, jos ei oo mikään näkyvästi läski. mutta en yleisesti ottaen en katso lihavia.
Mieluummin laiha ku lihava, mut ei liian laiha, sellanen tavallinen normaalipainonen kundi, jolla on kiva luonne. Mulla ei oikeestaan oo listaa mistään tietyistä vaatimuksista, jotka tän kundin pitäs täyttää, et se kelpais mulle; sitä joko tykkää toisesta tai ei tykkää.
Minä taas puolestani tykkään lihavista miehistä. Olen varmaan aikalailla Rubens-tyyppinen mielihyvässäni.
ksssschiiii jokaisella makunsa.. umm mie haluan vain joitain top hottiksia mein koulust. muu ei tulee kuuloonsakaa.
Ehdottomasti lihavat on kauniita itse olen sopusuhtanen.
En lihavista mutta en liika laihoistakaan sillä sieltä sitä AIDS tartuntaa vasta saakin. No semmoinen keskivertainen, ei mikään lihaksikas nuorimies sopisi minulle.
Eihän se tietenkään sellainen pieni ylipaino haittaa kunhan ei kymmeniä kiloja ole liikaa, mutta mielummin liian laiha kun liian lihava. Ja toinen tärkeä asia mihin on todella helppo itse vaikuttaa on se että pojalla ei saa olla pitkää tukkaa eikä partaa. Ensinnäkin pitkä tukka kuuluu naisille ja parta vanhentaa ja muutenkin rumentaa, en ymmärrä mitä iloa on tahallaan tehdä itsestä vanhan näköinen, minusta ainakin on paljon mukavempi katsella siloposkisia poikia kuin karvanaama ukkoja.
Itse olen erittäin lihava. Mutta olen saanut seksiä niin laihoilta, bodareilta kuin mallipojiltakin.
Varsinkin mamuja tuntuu runsas liha kiihottavan.