Kerron tänne salaisuuden....

Annika on TOSI TOSI sulonen tyttö -;)
61149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

hänelle äläkä tänne hyvä mies.Annika ei kauaa oottele.

Äänestä

eihän se mikään salaisuus oo, kyllä sen huomaa :)

Äänestä

Mut varokkin kohtelemasta häntä huonosti !!!

Äänestä
  • ikinä pystys tarkotuksel satuttamaan....

    Hän on tärkeä ;-)

    Äänestä

  • aloittaja kirjoitti:

    ikinä pystys tarkotuksel satuttamaan....

    Hän on tärkeä ;-)

    kannattaa kertoa se hänelle

    Äänestä

  • -cherry- kirjoitti:

    kannattaa kertoa se hänelle

    Moon Annika, ootko sie Jesse?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


----- kirjoitti:

Annika on TOSI TOSI sulonen tyttö -;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu