on kateellisia Kätlinille.
On kiva seurata kuinka naiset
romeo 2
10183
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Dana on selkeästi. "Kukaan ei voi alistaa, ellei anna". Kateellisuudella summataan aivan liian paljon, muuta asiaa esim. huonoa itsetuntoa.
Se on kaupan kassa. Hyvin taviksen näköinen. Pienet tissit ja pullea maha. On se nätein tuolla talossa, mut ei mikään huippu kaunotar. Ei ole rikas eikä fiksu. Olen kade esim Anglina Jolielle, jolla on ura, rahaa, upea mies, lapsia ja täydellinen ulkonäkö. Miksi ihmeessä olisin kateellinen virolaiselle pikku tytölle?
Et sinä mikään aikuinen ole, typerä kääkättävä kakara sinä olet. Kätlin aikuisempi kuin sinä.
...naiset kateellisia? En oikein näe syytä moiseen. Kuinkas miehet sitten?
,,,,,,,,,
Kätlinistä. Kun on moraalinen, käytöstapainen, herttainen, reilu, ystävällinen, nätti. Eikä mikä jakorasi, runkkari.
Erittäin fiksu nuori nainen.
Ja nimenomaan NAINEN eikä mikään tyttö.
naiset kateellisia? En oikein näe syytä moiseen. Kuinkas miehet sitten?
Lotan ja IIdan on nimenomaan nää kateelliset naiset äänestäny pihalle. Onneks Kätlinillä on ollut senverran paljon fanejä, että ei ole onnistunut eikä tule onnistumaan.
Empä nyt menis noinkaan sanomaan,jotain rajaa sentään.
Naisen iässä on kyllä.