Verkkorosvo!

Sinä henkilö joka varastit 2 kpl kalastusvrkkoja valkeisen verkkokopista!
Toivottavasti niillä kalastellessa omatuntosoimaa ja varmasti mielessä pyörii
mistä ne on vohkittu.
2590
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tuskimpa soimaa!:D
Hommaa lukko siihe koppiissh

Äänestä

vietiin akonlahelta veneen vierestä verkkopussi..no olihan ne verkot aika lailla sekasin...lahnojen jäljiltä..piruillessaan ... jätin pussin ..joku lahopää sai onnessaan selvitellä ne !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jjuu! kirjoitti:

Sinä henkilö joka varastit 2 kpl kalastusvrkkoja valkeisen verkkokopista!
Toivottavasti niillä kalastellessa omatuntosoimaa ja varmasti mielessä pyörii
mistä ne on vohkittu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu