Terve!
Pitäisi saada uuden kuulokkeet kännykkään muotoilultaan semmoiset vähän Dj malliset mutta pienemmät, jotka olisinvat hienot (ei räikeän väriset), eivät suuret (koska pitää mahtua kaulaankin) ja suuri basso. Kännykkä on siis nokian N81. Olen itse tutakaillut kuulokkeita, jo melkein kaksi tuntia, ja nyt pyydän apua teiltä. kuulokemerkkejä olen vähän valiskellut, hyviä on ollut:
Skullcandy: Räikeät värit useissa kuulokkeissa, ja pääkallonkuvat. Osa kuulokkeista vaikuttaa ison näköisiltä.
Sony: Ihan varmasti hyviä, mutta oudon mallisia.
Wesc: Varmasti kyllä hyviä, mutta räikeät värit.
Philips: Sama ongelma kuin Sonylla
AKG: Varmasti todella laadukkaita ja osa ovat myös hianoija (ei räikeitä eikä mitään), mutta ovat kalliita
KOSS: En ole paljoa tutustunut, mutta ainakin on huonosti hyvän näköisiä kuulokkeita, mutta varmasti sopivat päähän mainiosti. Äänen ja basson laadusta on kyllä kehuja.
Uusia kuulokemerkkejä ja kuulokkeista kokemuksia saa jakaa myös.
Hintana saisi olla semmonen noin. 60e
Apua Kuulokkeiden kanssa!
KATSOTÄNNE
2
869
Vastaukset
- Jonessi
Aika kallista tuolla edellisessä linkissä. Halvemmallakin saa esim:
www.verkkokauppa.com
www.digishop.fi
Onko muuten kukaan ostanu Skullcandyja tuolta Digishopista? Siellä on joitakin malleja mitä en oo nähny muual?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi455643Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3165471Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934681Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos692511Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y92176Sandels tölkin hinta nousi 1,29 eurosta 1,32 euroon
Mitähän järkeä valtiolla on verottaa tuotakin elintarviketta niin kovasti, että on järkevämpää käydä hakemassa ulkomailt541945Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva181918Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu351883Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont331833Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi841762