Mersut on

lotjia, jengi vaa elvistelee niillä säälittävillä peltilehmillä.
5616
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Toisista ne on rumia toisista ei. Säälittävää provokaatiota on tuo juttusi.

Äänestä

pörinää

Äänestä
  • meset vaa on rumia.

    Äänestä

Voi kun sullakin olisi joskus varaa istuskella ihan vakituiseen siellä Mesen ratin takana. Ei se näytä kuule yhtään rumalta sieltä katsoen.

Äänestä

MERSUT ON HIENOJA < OIS KIVAA AJAA KUN JOSKUS OIS KORTTI NIIN MONTAA ERI MERSUN MALLIA

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rumia kirjoitti:

lotjia, jengi vaa elvistelee niillä säälittävillä peltilehmillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu