Näyttää siltä, että Saranna ei ole täydellinen ihminen. Kukaan ei ole täydellinen ihminen. Sarannan toki odottaisi käyttäytyvän sopivalla tavalla sillä onhan hänen sukulaisensa maineikas kenraali. Jonkimmoista särmää ja tyyliä ja tapoja odottaisi Sarannalla. Mitä Sarannan suku siihen jos Saranna alkaa hengailemaan Samin kanssa? Onko Samilla armeija käytynä ja entä se sotilasarvo?
Saranna väärin ymmärretty
Brother.
2110
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Voisi joku tuolla talossa Cathylle oikaista, että ei Saranna sentään kuninkaallinen (royal) ole. Vieras teki jopa pienen hovikumarruksen, kun esiteltiin.
Voi,voi ku on säälittävää toi Sarannan käytös. Yrittää olla niin "äijää" Samin ja muitten miespuolisten asukkaiden kans, -todella surkuhupaisaa, ei sovi tommonen rooli tommoselle hapannaamalle ollenka!! ULOS ja ÄKKIÄ!!!!!!! Ei osaa olla ollenka luonnollinen itsensä, liekö osannu koskaan. Täys narttu koko likka!