Euroopan suuriin vain ja ainoastaan sisustamisesta ja kodin ehostamisesta innostunut yhteisö rantautuu talvella Suomeen.
Löytyykö kotona tila jolle pitäisi tehdä jotain? Ei hätään pari kuvaa, kerro toiveitasi ja tee erityinen Auta minua!- kuva-albumi ja jäsenet antavat sinulle ehdotuksia.
StyleRoom aloitti ensimmäisenä Ruotsissa - tietysti - ja siellä mukana on jo yli 10.000 jäsentä esittelemässä omia sisutusideoitaan ja kysymässä apuja - ideoita, hintatietoja, ammattilaisten yhteystietoja - muilta jäseniltä . Testiryhmää kootaan nyt Suomen palvelun kehittämiseen ja lanseeraukseen, joten tule mukaan ilmaiseksi osoitteessa http://www.styleroom.fi.
Nappaa kamerakännyllä muutama tai vaikka sata kuvaa kotona, mökillä, autossa, veneessä, toimistolla sisustusratkaisusta joka sinusta on erityisen kiva, näyttävä tai muuten vain toimiva. Lataa kuvat omaan albumiisi StyleRoomiin ja pääset estraadilel muiden jäsenten ihailtavaksi.
Löytyykö kotona tila jolle pitäisi tehdä jotain? Ei hätään pari kuvaa, kerro toiveitasi ja tee erityinen Auta minua!- kuva-albumi ja jäsenet antavat sinulle ehdotuksia.
Pää tyhjä ja lkehdet täynnä huonoja ideoita? Surffaa läpi muiden jäsenten kuva-albumeita ja pistä muistikirjablogiin ja Suosikkeihin talteen parhaat ideat.
Tervetuloa mukaan!
www.styleroom.fi - beta ulkona nyt!
p.s. osa teksteistä vielä ruotsiksi tai englanniksi mutta kehitämme palvelua hiljalleen palautteen mukaan.
Tarvitko apua korjaustöissä?
tsiigaa
0
558
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?837111Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit267063Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1096168Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?455414Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik845238Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa635205Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus405108Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi
Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset274595Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä
"Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv173477Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto
vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html3003400