Onko Toni epäsosiaalinen

nukkuu parhaillaan slummin makkarissa?
12225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

on se!

Äänestä
  • ei pitäis nukkua slummin makkarissa!

    Äänestä

Tonin sydän itkee verta, koska se haluisi olla Sarannan kanssa, koska Saranna antoi näin ovelasti ymmärtää. Nyt Tonin pitää vain kuunnella miten Sami nussii hänen unelmiaan, eikä voi edes siitä kellekään puhua.

Äänestä

on hyvä vemputtaa rauhassa.

Äänestä

Ku teillä on nuo 24/7 ni onks käpä jo marssinu taloon ? jajooooei liittyny keskusteluu mitenkää mut never mind

Äänestä
  • Sitä tässä odottelen..

    Äänestä

Eihän toi normaalia ole, että slummissa haluaa nukkua. Nythän sinne slummiin on Asokin pesiytynyt
Vaikuttaa siltä, että pojat eivät kestä porukassa oloa jatkuvasti, ovat epäsosiaalisia.
Miksi taloon hakevat, kun eivät kestä yhdessäoloa.

Äänestä
  • Kuten pojat ovat sanoneet, puutteessa ei kestä kuunnella sitä litinää, kun yhdet pussailevat ja ties mitä vieressä. Täysin ymmärrettävää kaikille miehille.

    Äänestä

  • ryb kirjoitti:

    Kuten pojat ovat sanoneet, puutteessa ei kestä kuunnella sitä litinää, kun yhdet pussailevat ja ties mitä vieressä. Täysin ymmärrettävää kaikille miehille.

    Naiset kyllä kestävät ja todelliset miehet. Vain heikkohermoiset ja epäsosiaaliset yksilöt pakenevat paikalta.
    Taloon ei olisi kannattanut hakeutua, jos noin heikko on. Etukäteen oli jo tiedossa, että samassa sängyssä nukutaan.

    Äänestä

  • heikkoja on pojat kirjoitti:

    Naiset kyllä kestävät ja todelliset miehet. Vain heikkohermoiset ja epäsosiaaliset yksilöt pakenevat paikalta.
    Taloon ei olisi kannattanut hakeutua, jos noin heikko on. Etukäteen oli jo tiedossa, että samassa sängyssä nukutaan.

    oli tiedossa. Ei se toinen N:llä alkava toiminta. Itekään en kestäisi vastaavaa "kuivin suin" kuulla.

    Äänestä

  • mies. kirjoitti:

    oli tiedossa. Ei se toinen N:llä alkava toiminta. Itekään en kestäisi vastaavaa "kuivin suin" kuulla.

    Miesten mies kyllä kestää moiset amatööriviritykset, mut nythän on kysekin näköjään kakaroista, jotka eivät kestä minkäänlaisia paineita.

    Äänestä

tonissa ei oo miestä sanoo samille suoraan ettei jaksa kuulla saranan narinaa kaikkee yötä. onkse kuiva vai mistä äänistä ne puhui. no onneks se lähtee tänään kotiin ja ihmiset pääsee nukkuu yösä rauhassa. ps. toni on aika lihava miun mielestä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kun se kirjoitti:

nukkuu parhaillaan slummin makkarissa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu