olen ollut kiinnostunut, en muusta. En tiedä keinoa, miten sinut pysytyisin vakuuttamaan. Teot tulkitaan minulta kysymättä minua vastaan. Aina löytyy jonkun mielestä joku syy, miksi ei. Olen ajatellut, että kateudesta on kyse tai mustasukkaisuudesta, mutta sinäkin näytät uskovan? En ole naimisiin ollut pyrkimässä, ystäväksi kyllä.
Vain sinusta
sata syytä miksi ei?
61141
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
NimikirjaimEt riittää.
Jos kaksi ihmistä haluaa olla toistensa kavereita, ystäviä, ja vieläpä vain edellämainittuja, siihen kellään pitäisi olla mitään sanomista.
Ihmiset on tosi mustasukkaisia jotkut, vaikka viimeksi maailmassa myöntäisivät motiivejaan. Ne kuitenkin näkyvät joskus asioiden osapuolille liian selvästi.
Jos toinen ei halua olla ystäväsi, sinun vakuutuksesi ovat yhtä tyhjän kanssa. Ehkä sinä olet yhtä tyhjän kanssa.
Ehkä sitten niin. Ehkä olen saanut väärän käsityksen?
Täällä arvot netissä sen sijaan, että ottaisit sen hänen kanssaan puheeksi irlissä.
Ehkä hän haluaa olla ystäväsi, mistä minä tietäisin. Naiset tykkäävät keskustella tämänkaltaisista asioista, joten ota se jollain tavalla hänen kanssaan puheeksi joskus. Voihan olla, että hän kokee ihan samoin kuin sinä.
ja selittämällä asioita. Muut tuntuvat olevan kovasti meitä vastaan, en tiedä miksi.
Olen aina tykännyt sinusta, mutta nyt tuli tänka på...