En leikittele enää tunteillani, vaan haluan itselleni sen yhden ainoan. Näkisitkö millainen mies sopisi minulle parhaiten vai olenko jo tavannutkin hänet jossain?
Sandra
Meri.
180
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Hei,
sinä taidatkin itse tietää parhaiten millainen mies sinulle sopii ja toisaalta taas tätä seikkaa on välillä hankala pohtia. No sen verran voin sinua auttaa, että nyt vain silmät auki. Mies, joka tekee sinut onnelliseksi on joko lähipiirissäsi jo nyt tai tulet hänet pian tapaamaan (vaikea sanoa kumpi, koska en tiedä ajallisesti, missä kohtaa olet elämäsipolkua menossa). Luulisin, että sinulla on kuitenkin jo vahva aavistuskin tästä miehestä.
Nyt kuitenkin ensin pistät itsesi etusijalle ja nautit elämästä. Pidä myös terveydestäsi hyvää huolta.
Näen, että elämässäsi on edessä paljon kaikkea hyvää, kunhan vain seuraat sydäntäsi ja tartut elämäsi eteen tuoviin tilaisuuksiin.