Lahden keittiökalustetukku ja Keittiövalinta?

Tarjoukset pyydettiin molemmista liikkeistä. Siis Salpakankaan keittiötukusta ja Sopenkorvessa olevasta muistaakseni oli Keittiövalinta nimeltään.
Aika kilpailukykyiset ainakin hinnaltaan olivat, mutta miten laatu? Olisiko kellään kokemuksia?
23819
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ihmettelen vaan, että mistä tiedät, että ovat kilpailukykyisiä, kun vasta nyt täällä palstalla kyselet laadusta.

Äänestä

Kysy vielä tarjous Nettokeittiöistä, Laatukatu 5. Samaa Novartin laatua kuin merkkikeittiöissä, mutta pienemmät valikoimat, hyvä palvelu. Hinnat kilpailukykyiset.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NHL kirjoitti:

Tarjoukset pyydettiin molemmista liikkeistä. Siis Salpakankaan keittiötukusta ja Sopenkorvessa olevasta muistaakseni oli Keittiövalinta nimeltään.
Aika kilpailukykyiset ainakin hinnaltaan olivat, mutta miten laatu? Olisiko kellään kokemuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu