Huomaan että

täällä sivuilla on joku kirjoitellut puolestani? Kukakohan olisi?:)
3105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Oletko samaa mieltä jostakin asiasta?

Äänestä

ikävään kuuluu ;-) ??
niin sehän on ikävää jos joku kirjoittelee puolestasi
vaikka eihän täällä ole mitään varauksia minnekkään suuntaan
vai onko?!!
ja jos joku kirjoittelee niin minne kerro heti
mitä tarkoitat?
t. :)

Äänestä

siitä kuka sinä olet; sitten kun sen kerrot voin heittää arvauksen(ko) siitä toisesta kirjoittajasta; paitsi, että heitä saattaa olla useampikin. Kannattaisiko harkita uutta nimimerkkiä.
Niin ja sanon nyt varmuuden vuoksi, että tämä viestini on tämän päivän ensimmäinen; et sitten syyttele minua tai en paljasta mitään !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


t.... kirjoitti:

täällä sivuilla on joku kirjoitellut puolestani? Kukakohan olisi?:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu