Toyotan huolloista

Ensimmäinen määräaikaishuolto lähestyy. Mitä Toyota-huoltoa suosittelette pääkaupunkiseudulla?
Missä paras palvelu?
3342
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

viesti kertoo joidenkin tojon omistajien älykkyydestä?

Äänestä

Ei sitä kannata huoltaa, ajelet vain, kunnes kyllästyt ja siihen ei mene kauan.

Äänestä
  • mutta kyllä minä kyllästyin Fordiin, kun sai juosta korjaamolla koko ajan. Renault oli samanlainen...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Maxx kirjoitti:

Ensimmäinen määräaikaishuolto lähestyy. Mitä Toyota-huoltoa suosittelette pääkaupunkiseudulla?
Missä paras palvelu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu