mihin kaikki on hävinnnyt?

en oo pariin kolmeen vuoteen käynyt täällä ja kaikki hyvät nimimerkit on hävinnyt! voi rähmä!
2796
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Suomessa on uusi astrologia-aalto. Tapio astrologi kertoi tänään Astro-tveessä, että astrologia on pinnalla vielä ensivuoden. Tule siis reippaasti remmiin ja ruotuun takaisin. Olethan kuullut, että kylmää rautaa ei voi takoa. Tahdotko jakaa tietosi, keitä nimimerkkejä kaipaat? Minä olen nimimerkki " Käytä viisaasti nyt saamaasi tietoa ja luo elämänpolkusi helpoksi kulkea."

Äänestä

Ihan mukava käydä joskus aina kurkkaamassa onko täällä mitään mukavaa tarjolla.

Aikanaan oli sellainen hyvän tuulen palsta, huumori kukki.. ;-)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lukija vaan kirjoitti:

en oo pariin kolmeen vuoteen käynyt täällä ja kaikki hyvät nimimerkit on hävinnyt! voi rähmä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu