Ne kaksi pelleä ulos talosta! Niiden kukkoilua on katsottu ihan tarpeeksi, eiköhän olisi aika lähettää pojat takas sinne mistä ne on tullutkin?!
Sami machoilee kokoajan enemmän ja enemmän, kuvittelee olevansa muita parempi ja Toni on ärsyttävä vinkuva neiti.
Sami machoilee kokoajan enemmän ja enemmän, kuvittelee olevansa muita parempi ja Toni on ärsyttävä vinkuva neiti.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Nyt jos koskaan Sami pois!!!!! Toni heti seuravaksi, jos lähtijöitä on kaksi!
Onneksi Sami voitti Pleikkarin, nyt voi poistua talosta hyvillä mielin;))))))))
Pohjolan poika kotiin kitisemään
Sikoja, ja ylimielisiä narsisteja molemmat.
miinusta--------------------
todellakaan lähde kumpikaan vielä, vaikkeivät suosikkejani olekkaan. Nyt on tärkeintä ensinpäästä virolaisesta käärmeestä, joka nalkuttaakin vielä suomalaiselle Tonille. Kyseessä on kuitenkin Suomen bb, ja jos ei osaa arvostaa muita ihmisiä, vaan alkaa vittuilee, niinkuin Kätlin Tonille teki, niin kyllä lähtee sunnuntaina ulos.
En mie kyllä usko että Kätlin lähtee sunnuntaina.. Sen verran taitaa neitokaisella olla faneja, että nämä vihaiset ja katkerat suomalaiset ei saa Kätliniä äänestettyä pois.
Minä-olen-paras-Samin aika lähteä, perässä lähteköön Kitisevä Lapin tonttu- Toni.
Ihan samaa kumpi noista lähtee. Molemmat vastenmielisiä.
"Onneksi Sami voitti Pleikkarin, nyt voi poistua talosta hyvillä mielin;))))))))"
Sami onkin niin lapsellinen 30-vuotias,että taatusti on onnessaan pleikasta,joka on suunnattu lähinnä 6-vuotiaille (ja jotka on siitä yhtä innoissaan kuin keski-ikäinen Sami)
Toni ja Sami häiriköivät toisia asukkaita jatkuvalla piereskelyllään,nyt vietettiin terveysviikkoa.
Mielestäni terveyteen kuulu myös raitis sisäilma.
Jos nämä miehet olisivat osoittaneet kohteliaisuutta mmuita talon asukkaita kohtaan ,
olisivat he menneet piereskelemään pois asukkaiden läheisyydestä.
että näillä järjen jättiläisillä riittää aivot tohon että menisivät muualle haisemaan ? Ylimielinen ja kateellinen Sami (kateellinen Käpälle,koska Käpä pääsi asukasvaihtoon,samoin myös Toni on kade ja samasta syystä) ja kertovat sen viel ääneen ! Järjen jättiläiset ulos sunnuntaina,eihän tuollaisesta voi olla kateellinen tai jos on niin pitäköön sen omana tietonaan eikä sanois ääneen.