Yazzia ostamassa

Kokemuksia Yazzista? Onko toiminut ongelmitta?
3379
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Että näin

Äänestä

Takana 2500 km. Hyvin on toiminut; ei mitään ongelmia. No ei kai näillä kilometreillä ongelmia tule muillekaan autoille. Pirteä kone yllyttää välillä polkaisemaan valoista -toivottavasti vältyn sakoilta. Jazz on tehty Japanissa l. todennäköisesti pikkuvikoja vähemmän kuin Euroopassa kootuissa autoissa.

Äänestä
  • Yli vuoden käytön jälkeen ei ole tarvittu takuukorjauksia, alkuperäistä kaikki polttimoita myöten.

    Laadukkaasti verhoillut avarat sisätilat ja nopea muunneltavuus ja jo vakiotilassa useimpia kilpailijoita suurempi tavaratila ( 380 l ).

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ehkä tuleva Hondisti kirjoitti:

Kokemuksia Yazzista? Onko toiminut ongelmitta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu