ihmisiä ylilyönteihin täällä, kun yrittää saada haastettua oikeuteen herjaajia, mitkä ei ole sitä kun arvostelee loritouriahassania. Eli kannattaa ystävällisesti polkee lotharia suohon, ks. edellinen viesti. Varmaan ainoimpia tulonlähteitä on herjaussyytteet. Oletusarvio siis, mutta kyllä se perintökin siinä hupenee ilman kunnon työntekoa ja jostain pitäs saada rahaa, varsinkin kun kulut painaa päälle.
lothar yrittää saada
ärsytettyä
282
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Kun kuulet seuraavan kerran koputuksen oveltasi, siellä saattaa olla haastemies, joka vie koneesi, piraatti leffasi (niistä tulee muuten kanssa tuomio) ja kannabiksesi. Syy: Mr Lotharia halventavat kirjoitukset suomi24 keskustelufoorumilla ja tietoliikenteen häirintä.
Mietippä tätä ja siisti puheesi ja avaa vaan ketjuja oikeista aiheista. Kiitos.
Eipä moisista syyteistä mua voi kiinni saadakkaan ja sitä paitsi mulla on nykyaikainen ovikello. lotharia voi kyseenalaistaa millon vaan, kun tuo itteään julki ja on julkisuuden henkilö ja sen pitää kestää julkisuuden paineet. Miten sua voi edes halventaa????? Ite syyllistyt keskustelufoorumin äärrimmäiseen terrorisointiin ja sen takia sut pitäis saada vastaa teoistasi.