zonette

saanko tälle kuulle hyvän myynnin,lähelle 3000?
onko mitään mukavaa tuloillaan,sinkkuna olen hieman rahat tiukilla
kiitos
291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ihmissuhde puolella näkyy jotain pientä seurustelua joka on ollut tauvolla mutta tulee uudelleen kuvioihin mukaan.Hampaita kiristelet tämän kuukauden raha asioissa ja tunnet itsesi yksinäiseksi ja hylätyksi.Epävakaus on poistumassa ensikuun puolella uuden idean kypsyttyä sisäläsi.Ota se käyttöön nään siinä hyvän tulo lähteen.Zonette

Äänestä
  • kiitos paljon...................

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sinkku mami kirjoitti:

saanko tälle kuulle hyvän myynnin,lähelle 3000?
onko mitään mukavaa tuloillaan,sinkkuna olen hieman rahat tiukilla
kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu