Juttukaveria etsitään

Hei!
Olen 31v lesbo ja etsin juttuseuraa. En etsi kumppania sillä olen rekisteröidyssä parisuhteessa.
Olisi mukava tutustua muihinkin seksuaalivähemmistöjen edustajiin. Kirjoitelkaa :)
2371
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

..olen minäkin vailla ja nimenomaan sellaista, jolla ei olisi taka-ajatuksena etsiä rakkaussuhdetta ja erityisesti jolla ei olisi ajatusta ja pelkoa, että minä olen parisuhdetta etsimässä ja aikeissa rikkoa toisten parisuhteita.
Olen jo kyllästynyt Suomen pienten lesbopiirien parisuhdejuttuihin, jos ei ole jonkun kanssa luullaan että on tai tai ainakin yrittää olla jonkun kanssa, ja jos ei yritäkään niin kaveri tökkii kohti toista sinkkua kuin
riivattuna: ota ota, tuo on vapaa!

Äänestä
  • Hei! voisit laittaa minulle yksityisviestin kun menet mun profiiliin tai jos luot itsellesi profiilin niin voisin laittaa
    sulle mun sähköposti osoitteen. Olisi kiva tutustua.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lady-X kirjoitti:

Hei!
Olen 31v lesbo ja etsin juttuseuraa. En etsi kumppania sillä olen rekisteröidyssä parisuhteessa.
Olisi mukava tutustua muihinkin seksuaalivähemmistöjen edustajiin. Kirjoitelkaa :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu