Vahva huhu/tieto kertoo, että Andy McCoy olisikin täyskalju, peruukki ja "hattu" peittäisi muutamaa omaa haiventa aina kun "stara" astuu kynnyksen yli julkisuuteen??
Voiko 4 000 000 fania olla väärässä???
Onko Andy kalju?
14
6786
Vastaukset
- tuimas
en tiijä!!!Tiijätkö sinä??? toivottavasti ei, vaikka jos tutumpikin olisi niin ei kai se sitten mitään haittaisi, meitä ihmisiä on niin moneen junaa, kaikki mahtuu!!!
- Hantti K
Antti Hulkko on ollut kalju jo vuosikymmenen, peruukki peittää klania mutta mitäs siitä, ei Hulkko ole ensimmäinen kalju tässä maassa, ihme vaan, että ei käännä koko asiaa edukseen vaan peittelee ja salailee kaljuaan...kaikkihan sen tietävät ja tarkkaan kun katsoon niin samalla lailla sen voi todeta niinkuin ministeri Pekkarisellakin...niin ja Hulkon mukana myös Mc Coy on siis täyskalju...
- mopott show
aivan oikein - andy mccoy on täyskalju - siksi peruukki aina päässä.
- Hulukkonen
mopott show kirjoitti:
aivan oikein - andy mccoy on täyskalju - siksi peruukki aina päässä.
...moinen tieto? Tuskin olet itse nähnyt?
- Tukka-
Hulukkonen kirjoitti:
...moinen tieto? Tuskin olet itse nähnyt?
No katso vaikka 80-luvun kuvia/videoita, niin Andyn tukka on puolet ohuempi kuin nykyään. Tosin mitäpä se muille kuulu, jos herra Hulkko peruukkia käyttää...ei varmaan viimein stara, joka moiseen turvautuu!
- Hillerirotta
onko Andy kalju, onko Jyrki 69:lle peruukki... mää oon hei huolissani teistä nykynuoriso.
nää on sairaita nää teidän jutut. ootte ku sieniä syöneitä tonttuja!!- Chinese Locks
niin no.. nuoriso nyt kyseenalaistaa kaiken- MIKÄ ON IHAN TERVETTÄ. JA niin taisit tehdä itsekin, muistelepa!!
kyllä se pistää miettimään jos hiustyyppi on samalla kaverilla vaihtunut täysin, ihan eri tyyppiseksi.. ;)
- HARVEMMIN NE SILLOIN SIINÄ VAIHEESSA OIKEITA, OMIA HIUSKARVOJA OVAT. - Normityyppi
Chinese Locks kirjoitti:
niin no.. nuoriso nyt kyseenalaistaa kaiken- MIKÄ ON IHAN TERVETTÄ. JA niin taisit tehdä itsekin, muistelepa!!
kyllä se pistää miettimään jos hiustyyppi on samalla kaverilla vaihtunut täysin, ihan eri tyyppiseksi.. ;)
- HARVEMMIN NE SILLOIN SIINÄ VAIHEESSA OIKEITA, OMIA HIUSKARVOJA OVAT.toi on ihan normikela, hei ihan normisti.
toi otetaan ihan normisti kyl... - Mr. Reed
Normityyppi kirjoitti:
toi on ihan normikela, hei ihan normisti.
toi otetaan ihan normisti kyl...nyt ei oo aika vetää leedii, relaa al-kuun-kaan.. ei oo tarkotus rauhottuu, ny halotaan hiuksia joka iikka ja oikein urakalla, hankitaan elämä ku keretään okei.
mut mitä tää normi-setti ny oikein on?!?!?
- Hannu18
No nakeehan sen etta on sellanen rautalankatupsuja hatun alta pilkottamassa.
Nuo ei ole oikeita hiuksia.
Luulisi olevan hippa kuuma noissa releissa.
Ekaksi peruukki, sitten huivi ja paalla viela lierihattu..,
tai sitten perukin kanssa villapipo.
Ei ihme etta hanelle annettiin oma huone.
Oishan se ollu tietty noloa kun selvasti haluaa salata kaljunsa ja jos paanahka olisi kaverin tyynylla aamulla kun sangyt on niin vierekkain.
Jos on luonu tuollaisen tyylinsa niin kaipa se olisi outoa jos yhtena aamuna oliskin kaljuna mutisemassa aamiaistaan.., haluisinpa nahda reaktion, heh! - Entäs nenä
Nuorena Andyllä oli komea ja vähän eksoottinen nenä, nykyään tavisfinskinykerö. Onko hän joutunut leikkauttamaan nenänsä tuon näköiseksi murtuman takia, vai onko itse halunnut muuttaa nenänsä tuon näköiseksi?
Komea mies silti muuten on, ja tyylikäs.- onnettomuudessa
Murtui kun putosi parvekkeelta, sen jälkeen jouduttu korjaamaan.
- Andyn kaima Martti
onnettomuudessa kirjoitti:
Murtui kun putosi parvekkeelta, sen jälkeen jouduttu korjaamaan.
Siis mä en niiku hiffaa et kuinka se nenä ois muka pudonnu partsilt?
- Anonyymi
Andy McCoy näyttää närhen munat tulevalla kiertueellaan. Minusta kaljussa ei ole hävettävää. Eiks' niin Andy?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1982747Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1582465Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061152- 64941
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait246860Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a21853Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies93820Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka290811Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22738Onneksi tapasin sut
Ilman sua olisin jatkanut pään lyömistä seinään eli samanlaisten miesten etsimistä. Tajusin, mikä menee pieleen vasta ku93719