Tietääkö joku takuuvarmasti onko Könönpellon koulussa sikaflunssaa ja mistä asti.
Köpen koulu
12
453
Vastaukset
- lopetettavakoulu
...olen siellä töissä. Oppilaita on sekä kausiflunssassa että sikaflunssassa. Ihan niin kuin kaikissa muissakin kouluissa ja isommissa työpaikoissa muuallakin, ei siltä voi välttyä.
- Possuflenssuton
Kaverin veljellä ainakin oli ihan tutkitusti possuflunssa ja hän on Köpenkoulussa...
- HässäÄssä
Possuflenssuton kirjoitti:
Kaverin veljellä ainakin oli ihan tutkitusti possuflunssa ja hän on Köpenkoulussa...
Varmasti on jo ehtinyt jokaiseen kouluun. Kukaan ei vaan tiedä et kauanko on ollut jo Köpessäkin. Kun ei kerrota et montako viikkoa on ollut jo. Kertokoon jos joku tietää. Itsessäkin joku flunssa oli ei vaan testattu en siis tiedä sairastinko sen vai en.
- Anonyymi
Sikoja köpe täynnä.
- Anonyymi
Uimahalli ja Nekkari keskustelivat. Mitä teet kun menet kiinni. No Red Bull antaa siivet sanoi uimahalli ja lentää lepatti kohti Taipaleen Kanavaa. Mä tarjoan, sanoi Nekkari.
- Anonyymi
Tukkitiellä vuokrattavana taas yksi karsina, sopii röhkijät ja sitähän ne tekeekin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tukkitiellä vuokrattavana taas yksi karsina, sopii röhkijät ja sitähän ne tekeekin.
Sika on eläin, nätti/siisti.
Häiriköt ne siellä on, tuolinkappaleet lenteli kerrankin takapihalle.
- Anonyymi
Köpe koulus o paljo pikkusikoja.
- Anonyymi
Pois ollaan sieltä pyrkimässä.
- Anonyymi
Loppuko runkkarilta spermat? Mistään et saa lisää riittävää määrää. Sen lisäksi te kuolette juha sipilän aiheuttaman "anestesis-leivän" antamaan anemiaan kaikki. Myös sipilä juha itse. Nimenkirous on ikuisesti voimassa, se on toinen syy, miksi kuolette kaikki. Voimassa on, koska velkaa ei ole maksettu velallisen joakim noposen toimesta lainkaan. sillä niitä velkoja riittää, sen omaisuuden arvo on: NOLLA EUROA!
- Anonyymi
Köpessä riittää spermaa.
- Anonyymi
uusi kampus nousee varkauteen
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkkeet ovat pois työntekijän palkasta
Jokainen työeläkkeen nimissä maksettu euro on otettu pois työtä tekevältä palkansaajalta. Mitä korkeampi työeläketaso o1181568Etkö sä muru mussakaiseni ymmärrä
Että me päästään lähenemään vain kaveruuden kautta? Vain siten mä voin lähettää sulle kuvia ja viestejä 😌 Tänäänkin o351237- 771227
- 501056
- 59765
Martina Aitolehdeltä kova tilitys podcastilla: "Kyllä mä turpaan vetäisin"!
Martina Aitolehti tilittää brutaalin rehellisesti Eskolle podcastilla syitä, miksi hän ei ole lähtenyt mukaan julkkisten196721- 28680
Siinäpä jäät
Punapää kaipaamaan, kun päätän maallisen vaellukseni. Oma oli valintasi. Sillä minä en jaksa enää kovin pitkää tätä. Ole56675Sosiaalinen lainalaisuus.
Tulipa mieleen tässä useammasta aloituksesta ja kirjoituksesta, että minusta ihmisilläkin (laumaeläimilläkin) on luonnol137670Hei, huomenta
Joskus tarvitaan kipua, että löytää itsestään voimaa ja vahvuutta! Aurinkoista päivää ja muutenkin mukavaa lauantaita ❤️65610