Köpen koulu

siksakkia

Tietääkö joku takuuvarmasti onko Könönpellon koulussa sikaflunssaa ja mistä asti.

12

431

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • lopetettavakoulu

      ...olen siellä töissä. Oppilaita on sekä kausiflunssassa että sikaflunssassa. Ihan niin kuin kaikissa muissakin kouluissa ja isommissa työpaikoissa muuallakin, ei siltä voi välttyä.

      • Possuflenssuton

        Kaverin veljellä ainakin oli ihan tutkitusti possuflunssa ja hän on Köpenkoulussa...


      • HässäÄssä
        Possuflenssuton kirjoitti:

        Kaverin veljellä ainakin oli ihan tutkitusti possuflunssa ja hän on Köpenkoulussa...

        Varmasti on jo ehtinyt jokaiseen kouluun. Kukaan ei vaan tiedä et kauanko on ollut jo Köpessäkin. Kun ei kerrota et montako viikkoa on ollut jo. Kertokoon jos joku tietää. Itsessäkin joku flunssa oli ei vaan testattu en siis tiedä sairastinko sen vai en.


    • Anonyymi

      Sikoja köpe täynnä.

      • Anonyymi

        Uimahalli ja Nekkari keskustelivat. Mitä teet kun menet kiinni. No Red Bull antaa siivet sanoi uimahalli ja lentää lepatti kohti Taipaleen Kanavaa. Mä tarjoan, sanoi Nekkari.


      • Anonyymi

        Tukkitiellä vuokrattavana taas yksi karsina, sopii röhkijät ja sitähän ne tekeekin.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Tukkitiellä vuokrattavana taas yksi karsina, sopii röhkijät ja sitähän ne tekeekin.

        Sika on eläin, nätti/siisti.
        Häiriköt ne siellä on, tuolinkappaleet lenteli kerrankin takapihalle.


    • Anonyymi

      Köpe koulus o paljo pikkusikoja.

      • Anonyymi

        Pois ollaan sieltä pyrkimässä.


    • Anonyymi

      Loppuko runkkarilta spermat? Mistään et saa lisää riittävää määrää. Sen lisäksi te kuolette juha sipilän aiheuttaman "anestesis-leivän" antamaan anemiaan kaikki. Myös sipilä juha itse. Nimenkirous on ikuisesti voimassa, se on toinen syy, miksi kuolette kaikki. Voimassa on, koska velkaa ei ole maksettu velallisen joakim noposen toimesta lainkaan. sillä niitä velkoja riittää, sen omaisuuden arvo on: NOLLA EUROA!

      • Anonyymi

        Köpessä riittää spermaa.


    • Anonyymi

      uusi kampus nousee varkauteen

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      273
      11697
    2. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      138
      10960
    3. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      236
      6282
    4. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      218
      5142
    5. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      158
      3606
    6. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      174
      3518
    7. L/OVER ikuisesti minun

      Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin
      Ikävä
      53
      2438
    8. Mitä voisit miehenä tehdä?

      Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä
      Ikävä
      325
      1947
    9. Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!

      Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov
      Työ ja opiskelu
      10
      1778
    10. Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!

      Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi
      Tv-sarjat
      16
      1674
    Aihe