Kätlin käy luontevasti suihkussa Danan kanssa ja suutelee häntä suulle. Siis mitä ihmettä? Miehiä ei suutele (paitse Hermeksen kanssa, kun oli pakko). Miehiä ei lähentele kuin tuollaisella teennäisellä seksi-tanssilla. Onko Kätlin lepakko?
Kätlinin seksuaalineen suuntaus?
Berttuli.
395
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Taitaa kuitenkin olla lepso, vaikka sanoo olevansa bi.
Jos olisi lepakko niin se menisi luultavasti toisin päin. Itsekin tyttönä suukottelen ja halailen usein naispuolisia ystäviäni, se on sellaista kaverillista kiintymyksenosoitusta. Pojista taas suutelen ja halailen ainoastaan sellaisia joihin olen oikeasti ihastunut ja siinä on yleensä tiettyä seksuaalista jännitettä, ei sellaista huoletonta halailua kuin tyttöjen kanssa. Jos olisin lesbo niin asia olisi luultavasti toisin päin.
Veikkaisin että puheistaan huolimatta on enemmän hetero kuin bi, mutta en osaa sanoa. Nauttii niin paljon miesten huomiosta, että en usko että lesbona siitä jaksaisi niin paljon olla kiinnostunut.
Ja eikö hänen kaikki eksätkin ole suunnilleen kaikki siis miehiä?