alakerrassa alkaa pitää kamalaa uikutusta joka arkiaamu, kun omistaja ilmeisesti poistuu asunnostaan.
Voineeko asialle tehdä mitään muuta paitsi valittaa omistajalle, joka tuskin asialle voi mitään?
Kyllä vituttaa herätä joka aamu samaan uikutukseen!!
Voineeko asialle tehdä mitään muuta paitsi valittaa omistajalle, joka tuskin asialle voi mitään?
Kyllä vituttaa herätä joka aamu samaan uikutukseen!!
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ainoa sallittu mölyterrorin muoto on rakit, enemmistö ihmisistä jotka eivät elä symbioosissa näiden turhien elukoiden kanssa, saavat kärsiä hirvittävästi itsekkäiden rakki-ihmisten kiusanteosta. Tehokkainta rakkiterrorissa on se, että paras möly saadaan aikaan silloin kuin itse ei olla kotona, niin voidaan antaa naapurin kärsiä ilman että itse saa haittaa itseä ollenkaan. On käsittämätöntä, että nykyajan ihmisasumuksissa joudutaan elämään mielenvikaisten karvastrasselien oikkujen alaisuudessa. Ihmisasumukset ihimisille!
Nämä rakki-ihmiset ovat usein unohtaneet sivistyneet kädellisten väliset komminukikointitavat, joten heille pitää ilmaista pahastuminen samalla tavalla kuin rakille, pillistä kiinni ja naama mutaan, ja karjua korvaan HILJAA!!
Voithan aina muuttaa asuntosi treenikämpäksi tai pilttuuksi ja muuttaa itse muualle, mutta se maksaa.
Sinä voit todella pahoin... itse asiassa, taidat olla sairas. säälin sinua
Niin voin. Ja vain parin vieraan mielenvkaisen elukan rätkötyksen takia. Itse asiassa siinä voikin sairastua kun tarpeksi kauan saa elää räkötyksessä. Mutta jossakin vaiheessa se malja vuotaa yli, ja silloin voi rakki-ihminen sairastua vielä pahemmin.Sitä kannattaa itsekkäässä rakinpäässään kukin puolikarvaturpa miettiä, kun rääkkää ja terrorisoi naapurustoaan.
Laita palautetta menemään. Se on naapurin ongelma miten järjestää koiransa hiljaiseksi.
ja päivämäärät ylös, viikolta tai kahdelta, ja muita naapureita jos saat mukaan todistamaan. Laput isännöitsijälle, hänen kuuluu antaa kirjallinen varoitus "rakkinaapurille".