Vieläkö sinä naurat

ja puhut pahaa selkäni takana?
3361
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mikä helvetin tarve ihmisillä on olla aina asettua jonkun toisen yläpuolella? Puhutaan paskaa ja arvostellaan sellaisten ihmisten toimia, joista ei edes mitään tiedetä. Varmaan koetaan suurta yhteenkuuluvuutta kun saadaan talloa joku ihminen maan rakoon.

Äänestä

arvasit? :DD

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tunteilleni kirjoitti:

ja puhut pahaa selkäni takana?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu