norjalainen ja siperialainen...

Mitä raksuja/ruokaa tarjoatte norjalaiselle metsäkisulle sekä siperian kissalle , jotta niiden paksut turkit pysyisivät paksuina ja terveinä?
3251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Meillä on käytössä raksuina Power of Nature ja kyllä turkit on upeita.
Royal , Pro Plan ja Hills kokeiltu, oli silloin kuivia ja hilseili.

Äänestä
  • luin enemmänkin tosta power of naturesta ja sai kyllä paljon kehuja.
    Mutta mistäköhän sitä saisi ostettua , tampereelta ilmeisesti , näin luin , mutta mulla kyllä tampereelle matkaa ettei se tule kyymykseen. Oisko netissä mahdollista tilata?

    Äänestä

siinäpä se oli.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuukauden päästä kis kirjoitti:

Mitä raksuja/ruokaa tarjoatte norjalaiselle metsäkisulle sekä siperian kissalle , jotta niiden paksut turkit pysyisivät paksuina ja terveinä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu