Väärin ajattelevien islamkriitikkojen kimppuun hyökkääminen

Nimim. Aabra-ham kirjoittaa: "Nyt palstan heinähankojaan heilutteleva lauma on alkanut hyökkäillä "väärin ajattelevien" "islamkriitikoiden" kimppuun."

Olen varsin ihmeissäni tästä väitteestä. Missä ja milloin on hyökätty väärin ajattelevien islamkriitikoiden kimppuun? Vai kirjoittaako Aapo mahdollisesti itsestään ja perskärpäsistään?
492
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mutta ajatus siitä, että väärin käyttäytyviä islamkriitkkoja ei saisi arvostella, on absurdi.

Ehkäpä aabrahman kategorisesti pitää kritisoimista poissuljettuna vaihtoehtona. Hänhän ei ole koskaan hyökännyt kenenkään tai minkään kimppuun. Ei ainkaan kristittyjen kimppuun.

Äänestä

Hommassa vietettyäni aikaa , tulin ajatelleeksi kakkosvaihtoehtoa motivaatioksi Aapolle, olen aina ennen ollut varma psykologisen koulutukseni tähden, että kysessä on psykopatiasta ja rajatilapersoonallisuus häiriöisyydestä kärsivä sadisti, joka tykkää vaan kiusata meitä, mutta ehkä hänellä on huonoja kokemuksia islam-kriitikoista, joita hän vain purkaa meihin, koska vietettyäni Hommassa tarpeeksi aikaa tajusin, että suurin osa siellä oli täysiä sekopää nörttejä, enkä ole kaukana siitä itse, että etsin käsiini ryhmän nörttejä, joita alan haukkumaan vuosikausiksi, vain siksi, että he muistuttavat minua Hommasta, niin ärsyttäviä (heistä äänessä olevista)he vain olivat.Mun täytyy tunnustaa, että olen ollut jo pienestä saakka hyvin cooli, enkä tajua mitään nörttien maailmasta,mutta jopa muslimit ovat joskus siedettävämpiä kuin monet Hommalaiset.Kaverini traumautui narkkareiden käytöksestä, ne yritti viedä sen muijan ja olivat täysiä nilkkejä kaikilla mahdollisilla tavoilla ja se kävi vuosia sen jälkeen haukkumassa päivittäin piinaten huume palstan hörhöt. Mutta ehkä todennäköisintä on ,että Aapo kirjoittaa niistä perskärpäsistään...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kfdjskflj kirjoitti:

Nimim. Aabra-ham kirjoittaa: "Nyt palstan heinähankojaan heilutteleva lauma on alkanut hyökkäillä "väärin ajattelevien" "islamkriitikoiden" kimppuun."

Olen varsin ihmeissäni tästä väitteestä. Missä ja milloin on hyökätty väärin ajattelevien islamkriitikoiden kimppuun? Vai kirjoittaako Aapo mahdollisesti itsestään ja perskärpäsistään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu