08 BB:n Antti ja Henna

Minkä takia noi on joka sunnuntaina BB talkshowssa istumassa siel eturivis?
285
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mietihän sitä..

Äänestä
  • Veikkaisin ehkä sitä, että Henna on elänyt keltaisen lehdistön rahoilla ja mistä sitä rahhaa tulee jos naama alkaa vaipua unholaan. BB on melko suosittu niin hän on laskenut 1 1. Poikaystävä on raahattu mukaan syystä josta en tiedä mutta eipä hänelläkään varmaan julkisuutta vastaan mitään ole, itsekin julkisuuteen putkahtelee aina välillä jonkun alastonkuvien muodossa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

Minkä takia noi on joka sunnuntaina BB talkshowssa istumassa siel eturivis?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu