Homma edistyy täysin piirrusten mukaan

4119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Paitsi tietysti Sulkumies.

Sulkumies, tuo älyltään kaikkein vähäpätoisin vuokrakääpiömme.

Äänestä

Voi tyffe tyffe, olet jopa onnitunut kirjoittamaan vuosiluvun täysin väärään kohtaan. Mutta tyffe, mene harjoittelamaan lisää, odotus palkitaan, tai sitten ei.

Mutta tyffe vielä, kivat käppyrät olet väsänyt, harmi että asuntojen hinnatkin ovat jo tasolla ennen "lamaa" joten käppyräsi on jo nyt osoittautunut vitsiksi, niinkuin sinäkin... TUHNU!

Äänestä
  • Palstanpelle voisi hiukan ryhdistäytyä.

    Ps.Onko sulkumies fanaatikolle tullut treffi ehdotuksia?

    Äänestä

  • herää pahvi juo xo:ta lisää kannattaa muulit vaeltaa paskat housussa nyt.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hyvin osunut kirjoitti:

Ennuste,tekijä tilastokeskus.(Jota täällä niin ylistetty)

http://2.bp.blogspot.com/_2A04J3VwTIc/SernAOhtrBI/AAAAAAAAAmU/RJvdUZ0uTXU/s1600-h/asuntojen_hintakehitys.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu