Minä makasin siinä eilen puolisen tuntia ja nukuin koko yön sikeästi kun mainoksessa niin luvattiin! Makailukokemus oli verrattavissa avannossakäyntiin. Nuoremmat käyttäjät ovat maton rentouttavaa hyötyä kovin kehuskelleet, mutta ovatko 60 henkilöt kiinnostuneita tällaisista nykyajan "hömpötyksistä"?
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
olin unohtanut koko asian. Luin koko matosta ekan kerran joskus loppukesästä ja päätin hankkia. Olen ikäni nukkunut aika kevyesti, mutta viime aikoina on unta saanut odottaa iltaisin ja se on ollut hyvin katkonaista ja aika vähäistäkin.
En pidä ollenkaan hömpötyksenä, ja menen heti huomenna ostamaan. Aloitan sellaisella edullisella, jonka saa yhden ketjun myymälästä. Voihan sitä kai käyttää vaikka kynnysmattona, jos ei toimi.
Jos kokemus oli avannossa käyntiin verrattavissa, niin toimiihan se kuitenkin jollain tavalla. Minulla ainakin on avannossa käynnin jälkeen todella hyvä ja kevyt olo.