Pandemrixissa outoja partikkeleita.

Saksassa on kahdesta Pandemrix-annoksesta löydetty tuntematonta ainesosaa. Näytteet ovat laboratoriossa tutkittavina.

http://translate.google.com/translate?js=y&prev=_t&hl=fi&ie=UTF-8&u=http://www.abda.de/2400.html&sl=de&tl=en
1100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tarkoittikohan tuo, että noiden kahden sekoitettavan ainesosan jotka toimitetaan rokottajalle joka sitten sekoittaa ne yhdeksi pistoksessa annettavaksi annokseksi, on annosten sekoituksen jälkeen löydetty ulkopuolisia aineita?

Siis mahdollista, että sekoitusvaiheessa on tullut jokin epäpuhtaus sikäli puhtaisiin aineisiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hmm... kirjoitti:

Saksassa on kahdesta Pandemrix-annoksesta löydetty tuntematonta ainesosaa. Näytteet ovat laboratoriossa tutkittavina.

http://translate.google.com/translate?js=y&prev=_t&hl=fi&ie=UTF-8&u=http://www.abda.de/2400.html&sl=de&tl=en

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu