Miten saan..

323 Mion -98 lämpövipujen takana olevan lampun vaihdettua kojetaulussa? Pitäisi irrottaa paneleita, mutta kun ei uskalla kovin ronskisti ettei hajoa.
1190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

niistä säätövivuista vetää ne nupit irti. Muovikehys pitää irrottaa, en muista pitikö myös radio irroittaa. Ei ole hankala homma kun rauhassa purkaa eikä käytä liikaa voimaa, kiinnitysruuveja ei ole montaakaan. Itse polttimo on aika syvällä joten siinäkin tarvii näppäriä sormia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pimiää... kirjoitti:

323 Mion -98 lämpövipujen takana olevan lampun vaihdettua kojetaulussa? Pitäisi irrottaa paneleita, mutta kun ei uskalla kovin ronskisti ettei hajoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu