yhteyden

jos sinuun saanut olisin kaikkeni antanut
muistanut
hyvänä pitänyt
nyt annatkin kaiken jollekkin toiselle
niinkuin minäkin
valitettavasti
hyvää jatkoa meille
tahoillemme
sinulle komea ok näköiseltä
:)
ei pahalla
1317
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

vaan halunnut yhteyttä edes . hän ei tehnyt tahollaan
yhteyksien eteen .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


työ a ja o kirjoitti:

jos sinuun saanut olisin kaikkeni antanut
muistanut
hyvänä pitänyt
nyt annatkin kaiken jollekkin toiselle
niinkuin minäkin
valitettavasti
hyvää jatkoa meille
tahoillemme
sinulle komea ok näköiseltä
:)
ei pahalla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu