Danaa häädettäessä

Jos Dana ja toivottavasti häädetään tänään talosta.
Toivottavasti hän saa talon janoisimpana kainaloonsa yhden skumppapullon sijasta kaksi tai jopa kolme pulloa!
Lisälahjaksi kainaloon pakkaus kestäviä pikareja.
Pääsee jatkamaan harrastustaan ulkomaailmassa.
477
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sille danalle sinne pulloon,niin kusipäinen ämmä

Äänestä

vittumaisin asukas mitä bb-historia tuntee.
olisi kiva nähdä ÅITI JA SETÄKIN ,onkohan vinntti kamari yhtä valoton kun tällä pikku hutsulla

Äänestä

mitään tarvii,vois kävellä lähimpään kauppaan pöllii pari bissee ku eihän sil oo mynttii edes junalippuun Tampereelle ihan on itte mainostanu. Raksu runkkari on opettanu miten varastetaan,onhan ne ennestään tuttuja siviilistä.

Äänestä
  • Käppäna sanoi menevänsä pissalle,pitäähän se kaikkien tietää millon rinsessa käy kusella.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hik-hikk kirjoitti:

Jos Dana ja toivottavasti häädetään tänään talosta.
Toivottavasti hän saa talon janoisimpana kainaloonsa yhden skumppapullon sijasta kaksi tai jopa kolme pulloa!
Lisälahjaksi kainaloon pakkaus kestäviä pikareja.
Pääsee jatkamaan harrastustaan ulkomaailmassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu