Miksei ulkomaalainen saisi voittaa? Kaikki jotka äänestävät plussia suomalaisille, ovat pahimman luokan rasisteja ja ulkomaalaisvihan lietsojia, vaikka sitten suosikki olisi juuri suomalainen. Mä pidän eniten Esa A:sta, mutta äänestän Stephaniaa ja Danaa, koska en halua olla rasistinen.
Ei voittoa suomalaiselle!
-suomalainen mies-
779
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
>Mä pidän eniten Esa A:sta, mutta äänestän Stephaniaa ja Danaa, koska en halua olla rasistinen.
Miksi ole rasistinen suomalaisia kohtaan? Tör- keetä, sanoisi Sampo
Kaikki talossa olevat ovat suomalaisia paitsi Käpsy
eivätkä ole, katso naamoja... vaikka kuinka olisivat Suomen kansalaisia...
Suomen kansalainen = suomalainen. Ihan sama mistä juuret on. Monet ovat asuneet suomessa kymmeniä vuosia, kyllä heitä voi suomalaisiksi sanoa
Paperilla saattavat olla suomalaisia, ei muuten. Tärkein on rotu, ei muu. Aasialaisista ja venäläisistä ei saa suomalaisia asuivat ne täällä kuinka pitkään tahansa.
Kannatan Esa A:ta koska hän on paras joka suhteessa. Mutta äänestän Kättliniä voittajaksi, koska virolaiset naiset myyvät kohtuuhintaa rakkauttaan, siksi virolaisen tulisi voittaa. Venäläiset pitävät hieman korkeampia taksoja, joten Danan ei pidä voittaa!!
taivas mikä perustelu äänestää. Eiköhän päällimmäinen äänestysperuste pitäis olla henkilö ite eikä se onko se minkä maalainen. Ihminen voi olla ei rasisti silloinkin kun äänestää jotain suomalaista kisaajaa! Mut hyvähän se et sä tuommosella luulet olevas jotenkin suuri avarakatseisuuden huipentuma.