mikä hajosi

sain uudelleen asennettua xp:n acer travelmate 2420 koneeseen
toimi hienosti noin 4 tuntia sitten kone sammui myt kone ei lähde käyntiin (painan käynnistys pappia ei
tapahdu mitään) osaako joku sanoa mitä tapahtui
3126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

viimme viikolla näyttöön tuli ilmoitus invalid monitor id mitä tarkoittaa

Äänestä

>osaako joku sanoa mitä tapahtui

Korjaamo osaa.

Äänestä
  • Tai paremminkin korjaamon työntekijät

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


esay kirjoitti:

sain uudelleen asennettua xp:n acer travelmate 2420 koneeseen
toimi hienosti noin 4 tuntia sitten kone sammui myt kone ei lähde käyntiin (painan käynnistys pappia ei
tapahdu mitään) osaako joku sanoa mitä tapahtui

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu