Ei Oh my Godilta kyyneltä valahtanut vaikka hänen "henkiystävät" häädettiin talosta, hän näyttää olevan todella kylmä ihminen, joten hänellä ei ole mitään tunteita, surullista.
OH MY GOD
My God!
5159
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kuka oli siellä Kätlinin lempiystävä.
Danahan vain otti Kätlinin lempiystäväkseen, kun ei siellä muitakaan naisia ollut ja tunsi huonoa omaatuntoa, kun oli niin paljon takanapäin morkannut Kätliniä.
Näkihän sen Kätlinistä, ettei Dana merkinnyt hänelle paljoa.
Kätlin on jääprinsessa. Kyyneliä ei tuhlata 'moiseen turhuuteen'. Kätlin on jäänkylmä pelaaja, jonka silmissä siintää se 30 000 eukkaa. Sillä hän sitten ostaisi meikkejä, vaatteita ja turkin. Eikös Kätlin sanonut rakastavansa turkkeja?
Esa taas sanoi laittavansa puolet rahoista hyväntekeväisyyteen.
ou mai gaat!!
Kätlin on turhake - tulkaa järkiinne älkääkä antako hänen voittaa. Ei toista bb-anniinaa. Blondeus ei naurata ja yleissivistyksen puute.
Kätlin näkee nämä häädetyt viikon päästä!:D
Joskus vois käyttää tervettä järkeä...eikä ruveta jeesustelemaan.
Poikien itkushow Samin häädön vuoksi oli kyllä surkuhupaisaa katsottavaa:D