rockband soitinpaketti

oon ajatellu ostaa rockbandin soitinpaketin missä tulee mukana rummut,kitara ja mikrofoni ja hinta on 49e tai vähemmän kannattaako sitä ostaa
5876
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

no rummut oli paremmat ku world tourin mut kitara paskana heti ku ostin, mut wt:n kitara on ollu jo 3 kertaa paskana maksoin paketista 200 e rock band paketti makso 50 e eli ihan ok ostos

Äänestä

Mistäpä olet löytänyt noin halvalla soitinpaketin? Jos kyseessä on siis Wiin Rock Band soittimet..

Äänestä

Itse olen ainakin tyytyväinen siihen pakettiin :) halusin rummut ja ne ovat olleet hyvät. Kitarasta en pidä, mutta onneksi on nuo GH kitarat :)

Äänestä

Helsingissä RUoholahden Citymarketissa poistavat soitinsettiä 29,90 euroa. Harmi kun oli päässyt PS2/3 versio loppumaan. Eilen oli hyllyssä vielä kuutisen Xbox360 versiota. Olisin kyllä heti ostanut tolla 29 eurolla. 49 euroa vähän mietityttää kun en paljoa tuu pelanneeksi.

Äänestä
  • olen ostanut paketin ja olen siihen todella tyytyväinen rummut ovat todella hyvät

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jepevi kirjoitti:

oon ajatellu ostaa rockbandin soitinpaketin missä tulee mukana rummut,kitara ja mikrofoni ja hinta on 49e tai vähemmän kannattaako sitä ostaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu